Estetinis protezavimas

Estetinis protezavimas

Estetinį protezavimą dažniausiai atliekame priekiniams dantims, kuriuos visi mato, kai jūs šypsotės ar kalbate. Šios procedūros metu koreguojame dantų spalvą ir formą. Estetinį protezavimą dažnai naudojame, matydami, kad estetinis dantų plombavimas ar dantų balinimas nesuteiks norimų rezultatų.

Gydytojai pataria

Kiek laiko užtrunka gydymas keramikinėmis laminatėmis? Į šį, daugeliui rūpimą, klausimą atsako gydytoja odontologė Jolita.

Žiūrėti video
Žiūrėti video

MŪSŲ SPECIALISTAI

Restauravimas keramikos laminatėmis
Dantų laminatėmis galima
Privalumai ir trūkumai
Palyginimas su estetiniu plombavimu

Restauravimas keramikos laminatėmis

Dantų paviršiaus restauravimas keramikos laminatėmis – tai keramikos plokštelės, kurias tvirtiname prie priekinio danties paviršiaus, siekdami sukurti estetišką danties vaizdą. Šias porceliano plokšteles gaminame dantų protezų laboratorijoje iš bemetalės keramikos. Pasaulyje jos yra vertinamos dėl ilgaamžiškumo, higieniškumo, estetikos ir kitų privalumų.

Dantų laminatėmis galima

 • Koreguoti dantų formą, spalvą ir tarpus tarp jų.
 • Sutvirtinti silpnus dantis ir apsaugoti juos nuo skilimo.
 • Atkurti jau nuskilusį dantį.

Jei dantys pakeitė spalvą, susidėvėjo ar yra netaisyklingai išaugę, toks gydymas dažnai yra geriausias sprendimas. Bet kokiu atveju, prieš tai būtinai pasikonsultuokite su mūsų gydytoju odontologu.

 

Privalumai ir trūkumai

Graži šypsena svarbi kiekvienam iš mūsų. Ji puošia jus ir jūsų gyvenimą. Kai esate laimingi dėl savo šypsenos, daugiau šypsotės, laisviau bendraujate ir labiau pasitikite savimi. Šiuolaikinėje odontologijoje laminatės yra optimaliausias, pažangiausias ir greičiausias būdas sukurti gražius dantis, kurie leidžia drąsiai šypsotis.

Keraminės laminatės – tai plonas skaidrus keramikos sluoksnis, kuriuo dengiamas priekinis danties paviršius, siekiant sutvirtinti, sukurti ar atkurti estetiškus dantis. Tai, tarytum, dirbtinis nagas. Laminatėmis dengiamas vienas, keli ar visi dantys. Dengiant visų priekinių dantų paviršių ir kuriamos įžymiosios holivudinės šypsenos. Dažnai laminates galima gaminti visiškai negręžiant dantų.

Privalumai:
 • Bėgant laikui laminatės visiškai netamsėja, nekaupia apnašo, išlaiko blizgumą, puikiai integruojasi prie dantenų ir jų nereikia poliruoti. Jos ilgaamžės. Laminatės leidžia išgauti maksimalią estetiką. Jomis padengti dantys atrodo natūralūs ir sveiki.
Trūkumai:
 • Didesnė kaina.
 • Gali skilti (dantų griežimo, fizinio kontakto atveju).
 • Sunkiau pakoreguoti.
 • Rezultatui pasiekti reikia kelių vizitų.

Laminatės gali pagerinti Jūsų dantų spalvą, paviršiaus tekstūrą, formą ir padėtį. Jas naudojant galima labai tiksliai priderinti atspalvį, jei pakitusi tik vieno danties spalva. Laminatės naudojamos atstatant lūžusius dantis. Jų pagalba galima užpildyti tarpus tarp priekinių dantų. Jei pacientas nepageidauja ortodontinio gydymo, uždėjus laminates, galima atstatyti vientisą, lygų ir gražų dantų lanką.

 

Palyginimas su estetiniu plombavimu

Privalumai:
 • Su laminatėmis atrodysite natūraliau ir gražiau.
 • Laminatės yra ilgaamžiškesnės ir jas lengviau prižiūrėti.
 • Ant restauruoto paviršiaus nesikaupia apnašos, mikrobai ir bakterijos.
Trūkumai:
 • Didesnė kaina.
 • Turėsite apsilankyti pas gydytoją kelis kartus.

Jeigu domitės tokiu dantų atkūrimo būdu, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Įvertinę individualią situaciją ir atsižvelgę į jūsų norus bei finansines galimybes, jie pasiūlys būtent jums tinkamiausią gydymo būdą.

 

Kiek laiko užtruks gydymas laminatėmis?

Ar skaudės gydant laminatėmis?

Ar dantų laminatės yra patvarios?

Rezultatų nerasta

9
9
Kainos