lt

Neabejotina, kad apsilankymas pas profesionalų aukštos kvalifikacijos dantų protezavimo kaip ir bet kurios kitos srities specialistą Jums suteiks didelę naudą. Klinikos „Dantų harmonija“ dirba patyrę profesionalūs specialistai, kurie gali užtikrinti maksimalią procedūrų ir dantų protezų kokybę ir tarnavimo laiką. Šįkart apžvelkime kelis kitus privalumus, kodėl dantų protezavimas sėkminga procedūra gali tapti būtent mūsų klinikoje.

Jus gydantis dantų protezavimo specialistas atsižvelgs į visus Jūsų burnos ertmės ir dantų sveikatos aspektus

Nors daugelis odontologų gali pasiūlyti atkuriamuosius dantų gydymo būdus, tokius kaip pilni ir daliniai protezai, dantų implantai, dantų tiltai, vainikėliai, tik gydytojas protezuotojas galės atsižvelgti į kiekvieną Jūsų burnos sveikatos elementą ir užtikrinti, kad Jums bus suteiktas tinkamiausias gydymas.

Klinikoje „Dantų harmonija“ naudojamos tik pažangiausios technologijos ir diagnostinė technika. Kiekvienas dantų protezavimo etapas yra kruopščiai tikrinamas siekiant užtikrinti maksimalią kokybę.

Dantų atkūrimas – iš pirmo karto

Nustebsite sužinoję, kad tikrai pasitaiko atvejų, kuomet mažiau patirties turintys ir senesnę techniką naudojantys gydytojai ne visada iš pirmo karto geba atlikti dantų protezavimą taip, kad pacientas jaustųsi komfortiškai ir galėtų dantimis džiaugtis kaip savais. Neretai atkuriant dantis, pavyzdžiui, dantų tiltą, dalinį protezą ar net danties vainiką, prireikia koregavimo po jų uždėjimo. Viso to galite išvengti pasirinkę savo srities profesionalus. Mūsų specialistai ilgus metu specializuojasi implantų odontologijoje ir dantų restauravime. Todėl klinika gali Jums pasiūlyti profesionalų gydymą ir idealiai tinkančias dantų restauracijas, kurių nereikės koreguoti. Juk kuo mažiau apsilankymų klinikoje, tuo pacientams geriau!

Jausitės patogiau, o Jūsų protezas bus natūraliai prigludęs

Tai, ko gero, pati svarbiausia priežastis, dėl kurios reikėtų kreiptis į patyrusį dantų protezavimo specialistą dėl dantų atkūrimo. Patyrę specialistai žino, kaip veikia dantų restauracija ir protezai veikia aplinkinius dantis. Tai reiškia, kad klinikos „Dantų harmonija“ specialistai užtikrins, kad jūsų dantų protezai atrodytų estetiškai gražiai, nesiskirtų nuo natūralių dantų ir burnoje jaustųsi natūraliai ir patogiai.

Būsite detaliai informuoti apie visą dantų protezavimo eigą ir dantų priežiūrą

Mūsų praktikoje pagrindinis dėmesys yra skiriamas pacientų švietimui. Dirbame su savo pacientais tam, kad jie suprastų visas savo burnos ertmės ir dantų gydymo galimybes ir turėtų visą informaciją, kurios jiems reikia, kad galėtų priimti teisingą sprendimą įvertinus tiek finansines galimybes, tiek kitus aspektus.

Viso Jūsų puikios šypsenos atkūrimo proceso metu Jus gydantis gydytojas Jus informuos apie kiekvieną etapą, detaliai paaiškins, kaip prižiūrėti dantų protezus ir ko tikėtis iš kiekvieno apsilankymo klinikoje.

Kviečiame susipažinti ir turėti tokią šypseną, apie kurią visada svajojote. Atvykę į kliniką vizito metu galėsite sužinoti apie dantų atkūrimo galimybes ir galimus Jūsų gydymo būdus.