lt

Dantų protezavimas yra viena populiariausių klinikos „Dantų harmonija“ procedūrų. Protezavimo prireikia pacientams, kurie dėl traumų, ligų ar kitų priežasčių netenka vieno ar kelių dantų. Šiuolaikinės technologijos padeda pagaminti estetiškus ir maksimaliai funkcionalius dantų protezus.

Ortopedinės odontologijos specialistai dėl kruopštaus ir nepaprastai atsakingo darbo dažnai pavadinami net burnos architektais. Ir ne veltui. Profesionalai užsiima rekonstrukcija tam, kad atkurtų paciento prarastą ar prarastus dantis, pagerintų likusių dantų būklę. Dantų protezavimas padeda atkurti ne tik pavienius dantis, bet ir dantų grupes. Protezai, pagaminti iš specialių keramikos masių tiek savo funkcijomis, tiek išvaizda yra labai panašūs į sveikų dantų audinius. Taigi pacientai gali netrukdomai džiaugtis puikia šypsena ir mėgiamu maistu.

Kada atliekamas dantų protezavimas?

Dantų protezavimas dažniausiai atliekamas pacientams, kurių dantų audiniai yra labai pažeisti, o natūralaus danties nebegalima atkurti plombinių medžiagų pagalba arba estetinio plombavimo būdu. Protezuojamų dantų kiekis yra neribojamas, jis priklauso nuo paciento poreikio. Protezuoti galima tiek priekinius, tiek šoninius, tiek krūminius dantis.

Konkretus dantų protezavimo būdas parenkamas atlikus išsamią diagnostiką, išsiaiškinus paciento lūkesčius ir galimybes. Pacientai gali rinktis iš fiksuotų arba išimamų protezų.

Neišimami dantų protezai gali būti:

  • tvirtinami ant dantų implantų;
  • vainikėliai, pagaminti iš bemetalės keramikos, cirkonio oksido arba metalo keramikos;
  • dantų protezų tiltai, kurie yra tvirtinami ant nušlifuotų šalia prarastų dantų tuščios ertmės esančių dantų.

Išimami dantų protezai gali būti:

  • lanko atramos protezai, kitaip vadinami „biugeliais“;
  • plokštelės.

Kokį protezavimo būdą pasirinkti?

Prieš pasirenkant konkretų dantų protezavimo būdą klinikos „Dantų harmonija“ specialistai atlieka išsamią diagnostiką, išsiaiškina paciento poreikius ir lūkesčius ir pasiūlo galimus protezavimo būdus. Renkantis dantų protezavimo būdą ir procedūrą atliksiantį gydytoją, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir specialisto patirtį, ankstesnius darbus, medžiagų kokybę ir klinikoje naudojamas modernias technologijas.

Savo ruožtu klinikoje „Dantų harmonija“ naudojamos aukščiausios kokybės modernios burnos ir dantų diagnostikos bei protezų gaminimo technologijos. Tai suteikia galimybę ne tik kontroliuoti visą protezų gamybos procesą, bet ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Diagnostikai klinikoje naudojama 3D kompiuterinė tomografija, skaitmeninės panoraminės ir dentalinės rentgeno nuotraukos. Klinikoje įkurta CAD/CAM danų protezų labaratorija, kurioje tiksliai iki smulkmenų sumodeliuojami ir pagaminami dantų protezai.

„NoberlProcera“ skenerio pagalba klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai gali paspartinti protezų gamybos procesą.

Jei praradote vieną ar kelis dantis ir nežinote, ką daryti, kur kreiptis ar kokį dantų protezavimo būdą pasirinkti, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pasirengę atsakyti į visus rūpimus klausimus, atlikti išsamią diagnostiką ir pasiūlyti efektyviausius ir Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius dantų protezavimo būdus. Nedelskite ir spindinčia šypsena džiaukitės jau netrukus.

Dantų Harmonija