lt

Dėl sveikatos problemų, traumų ar kitų priežasčių pacientai, praradę daugumą ar visus dantis nuo šiol gali rinktis itin novatorišką pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderės sukurtą dantų atkūrimo metodą All-On-4®. Dantų implantavimas All-On-4®, anot specialistų, yra pigesnis, greitesnis ir komfortiškesnis.

 All-On-4® metodika: kas tai?

Dantų implantavimas yra pažangi, patikima ir ilgus metus tarnausianti investicija siekiant atkurti prarastu dantis. Nepaisant to, kad galima rinktis iš skirtingų dantų implantavimo būdų, klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai teigia, kad dantų implantavimas All-On-4® metodika yra išskirtinai naudingas žmonėms, praradusiems daugumą ar visus dantis.

Švedų įkurta įmonė „Nobel Biocare®“ išrado unikalią All-On-4® (liet. visi ant keturių) gydymo metodiką, kuri padeda išspręsti ne tik estetinę prarastų dantų problemą, bet ir neleidžia nykti žandikauliui ar atsirasti kitoms rimtoms sveikatos problemoms. Vos keturi implantai yra įsriegiami į paciento žandikaulį, todėl kiekvienam danties vainikėliui nebūtinas atskiras implantas.

Pakanka vos 12 valandų, kad pacientas, praradęs kelis ar visus dantis, galėtų džiaugtis nauja šypsena. Dantų implantavimas All-On-4® metodika suteikia galimybę klinikos specialistams atkurti pacientų stabilius dantis, kurie leis džiaugtis bet kokiu maistu. Šios metodikos dėka pilnai atkuriama kramtymo funkcija, o, valgant skirtingų temperatūrų maistą, pojūtis nė kiek nesiskiria nuo valgymo natūraliais dantimis. Ne mažiau svarbu ir tai, kad, skirtingai nuo dantų protezų ar plokštelių, šių dantų implantų nereikia išimti, jie maksimaliai prisitaiko prie žmogaus organizmo.

All-On-4® metodika: kam gali būti taikoma?

 Tai itin pažangus dantų atkūrimo būdas, dažniausiai taikomas pacientams, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių natūralių dantų nebeturi arba turi itin silpnus dantis.

All-On-4® metodika: kodėl verta rinktis?

  • Jei praradote visus ar daugumą dantų, Jums pakaks vos 4 implantų tam, kad būtų atliktas pilnas vieno žandikaulio dantų protezavimas. Įprasto dantų implantavimo metu naudojami 6-8 dantų implantai.
  • Tokio tipo implantai paprastai įsriegiami tuomet, kai pašalinami sugedę paciento dantys. Jei paciento burnoje liko vos keli nepatikimi dantys, implantai suteikia galimybę neprarasti įprastos kramtymo funkcijos ir užkreta kelią kitų sveikatos problemų atsiradimui.
  • Jei neprireikia papildomų procedūrų, vos vieno apsilankymo klinikoje metu įsriegiami dantų implantai ir ant jų pritvirtinami laikinieji dantys. Pastarieji vėliau keičiami nuolatiniais.
  • Gydymui All-On-4® metodika nėra konkrečių paciento sveikatos būklės apribojimų.
  • All-On-4® metodika implantuoti dantys yra stabilūs ir maksimaliai komfortiški. Tokius implantus turintys žmonės gali pilnai gyventi visavertį gyvenimą, valgyti įprastą maistą ir džiaugtis puikia šypsena.
  • Jei dantų implantus tinkamai prižiūrėsite, jie Jums tarnaus visą gyvenimą.

Prieš parenkant konkretų dantų atkūrimo būdą klinikos „Dantų harmonija“ specialistai atliks reikiamus tyrimus ir pateiks galimus gydymo būdus.

Dantų Harmonija