Vitalija Tučė

Gydytoja vaikų odontologė, gydytoja odontologė
Licencijos numeris: OPL - 04318, OPL - 04985
Specializacija

Klinikoje „Dantų harmonija“ jaučiuosi puikios komandos dalimi. Visi specialistai yra savo srities profesionalai ir dirbdami kartu randa pačius geriausius pacientui sprendimus.

Aš galiu tau padėti!“

Kasdien darbe susiduriu su įvairaus amžiaus pacientų problemomis, baimėmis, nuogąstavimais dėl reikalingo odontologinio gydymo ir mano pagrindinė užduotis – jiems padėti.  Tuomet mano darbas yra ne tik gydyti pacientą, bet ir jį suprasti, išklausyti, paaiškinti, o vėliau dar ir motyvuoti savimi rūpintis. Bet būtent todėl man ir patinka gydytojo odontologo darbas, tai labai įvairiapusiška specialybė.

Mažieji pacientai – dar didesnis iššūkis gydytojui, kadangi dažniausiai mažiesiems daug sunkiau yra garsiai išsakyti savo baimes, o ir baimės gali būti iš pirmo žvilgsnio suaugusiam žmogui nereikšmingos. Tačiau mažyliui svarbu jaustis saugiam, išklausytam ir tik tada galimas vaiko pasitikėjimas gydytoju, gydytojo ir vaiko bendradarbiavimas. Tuo pačiu, svarbus ir tėvų dalyvavimas vaiko gydyme: kas geriau, jei ne jie,  pažįsta savo vaiką ir gali jam padėti įgauti drąsos? Kiekvienas gydymas ar jo etapas, kurį įveikia vaikas, yra pačio vaiko, jo tėvų ir kartu gydytojo pergalė. Tai mane džiugina kasdien, kartu su vaikais tampame mažais herojais. Argi tai nėra geriausias darbas pasaulyje?

Išsilavinimas

2013-2016 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika, Vaikų odontologijos rezidentūra, Kaunas
2008-2013 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos akademija, Odontologijos fakultetas, Gydytojo odontologo diplomas, Kaunas

Darbo patirtis

Nuo 2015 m. iki dabar dirba gydytoja vaikų odontologe klinikoje „Dantų harmonija” Vilniuje

Narystės

Nuo 2013 m. Lietuvos Odontologų Rūmų narė

Kvalifikacijos tobulinimas: kursai, seminarai:

Kontaktai
Darbo laikas

Darbo dienomis
8.00 – 20.00 val.

Šeštadieniais
9.00 – 14.00 val.
(Tik su išankstine rezervacija)

Send this to a friend