lt

Puiki šypsena, dantų ir burnos ertmės sveikata – tiek asmeninio, tiek socialinio žmonių gyvenimo pagrindas. Praradę net ir vieną dantį nedelsiant kreipkitės į specialistus, – ragina klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai, dažnai susiduriantys su pacientų abejonėmis.

Prarastas dantis ar keli dantys dažną pacientą priverčia kompleksuoti, mažiau šypsotis, o tai ilgainiui sukelia ir psichologines problemas. Fiziškai pacientams daug sudėtingiau sukramtyti maistą, o į virškinimo sistemą patekęs nesukramtytas maistas gali sukelti žarnyno sutrikimus. Be to, gali išsivystyti įvairios chroniškos lėtinės ligos, sutrikti medžiagų apykaita, hormonų balansas.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai akcentuoja ir tai, kad prarasti dantys tiesiogiai susiję su žandikaulio nykimu, tad ilgai nesprendžiama problema ateityje ne tik kainuoja daugiau, bet ir gydymas tampa gerokai sudėtingesnis. Tuo tarpu dantų protezavimas yra šiuolaikinis dantų atkūrimo būdas, kuris padės atkurti prarastus dantis ir vėl mėgautis pilnavertišku gyvenimu. Prieš dantų protezavimą specialistai specialistai atlieka kruopščią paciento burnos ertmės ir dantų apžiūrą, atlieka diagnostinius tyrimus, sudaro gydymo planą ir supažindina su visa eiga.

Ką reikia žinoti apie išimamus protezus?

Dantų protezavimas galimas išimamais protezais. Toks dantų protezavimo būdas gali būti naudojamas kaip laikina priemonė arba nuolatinis dantų pakaitalas. Išimami dantų protezai yra individualiai pagal kiekvieną pacientą pagamintos dantų restauracijos priemonės. Dantų protezus reikia tinkamai prižiūrėti – išimti ir išvalyti. Tai nebrangi ir greitai pagaminama prarastų dantų atkūrimo priemonė. Dėl nepilno stabilumo ir priežiūros dažnas pacientas vietoje išimamų protezų renkasi neišimamus protezus.

Ar yra naujos kartos šiuolaikinių dantų atkūrimo priemonių?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai teigia, kad vis dažniau pacientai renkasi neišimamus dantų protezus, kurie suteikia stabilumo, jų nereikia išimti ar specialiai prižiūrėti. Tai gali būti protezai tvirtinami ant implantų, vainikėliai, gaminami iš bemetalės keramikos, cirkonio oksido, metalo keramikos, bei dantų protezų tiltai.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis dantų protezus?

Vienas iš svarbiausių faktorių, renkantis dantų protezus, – klinika, joje dirbantys specialistai ir turima įranga. Tik pasirinkę savo srities specialistus galite tikėtis maksimalios kokybės.

Pasirinkę kliniką „Dantų harmonija“, būsite užtikrinti, kad Jums bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos ir atkurtais dantimis mėgausitės ilgus metus. Visų pirma, profesionalai apžiūrės Jūsų dantis, išklausys Jūsų poreikius, atliks diagnostiką ir suteiks išsamią konsultaciją, pasiūlant tinkamiausius dantų protezavimo būdus.

Klinikoje specialistai naudoja moderniausias diagnostikos ir protezų gaminimo technologijas. 3D kompiuterinė tomografija, skaitmeninės panoraminės ir dentalinės rentgeno nuotraukos, CAD/CAM dantų protezų laboratorija garantuos preciziškai ir tiksliai pagamintus ir prie Jūsų burnos ertmės maksimaliai priderintus dantų protezus, o „NobelProcera“ skeneris pagreitins ir kontroliuos dantų protezų gaminimo procesą.

Jei nežinote, nuo ko pradėti ir kokie dantų atkūrimo būdai tiktų būtent Jums – kreipkitės išsamiai konsultacijai.