lt

Dantų implantai yra laikomi ilgalaikiu sprendimu. Investavę į auštos kokybės dantų implantaciją, galite tikėtis rezultato visam gyvenimui. Ieškoti pigių dantų implantų yra natūralu, mat už juos dažnai pacientams tenka susimokėti iš savo kišenės. Klinikos „Dantų harmonija“ gydytojai ragina nepriimti skubotų sprendimų ir visada pasidomėti galimais variantais ir išgirsti skirtingų specialistų nuomones.

Pigi dantų implantacija: kodėl reikėtų vengti tokių dantų implantų?

Odontologas, siūlantis pigius dantų implantus, tikėtina, nenaudoja geriausių medžiagų ir/arba turi mažai patirties. Susiduriame su pacientais, kurie į mus kreipiasi nepavykus dantų implantacijai kitoje klinikoje, ir pasekmės išties būna skaudžios tiek finansiškai, tiek fiziškai. Dėl nekokybiškų medžiagų ar netinkamai atliktos dantų implantacijos, Jūsų organizmas gali „atmesti“ implantus, išsivystyti infekcija, kurios metu implantai tiesiog sugenda ir juos reikia keisti visiškai naujais ir pan.

Klinikoje „Dantų harmonija“ „Nobel Biocare®“ implantas kainuoja apie 860 eurų, „Nobel Biocare®“ NobelPearl™ (cirkonio implantas) apie 1200 eurų, All-on-4® I etapas kainuoja apie 4500 eurų. Bendra visos dantų implantacijos kaina priklauso nuo individualios paciento situacijos, konkrečių implantų, jų kiekio, papildomų procedūrų,todėl tikslią kainą specialistai Jums galės pateikti po diagnostinių tyrimų ir išsamios konsultacijos.

Dantų implantacija: kaip pasirinkti odontologijos kliniką?

Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad nepatektumėte į pigių ir nekokybiškų dantų implantų spąstus – užduoti klausimus. Profesionalus gydytojas klinikoje dirba kartu su savo darbą puikiai išmanančia komanda, kurie mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Pateikiame pagrindinius dalykus, kuriais turėtumėte pasidomėti prieš pasirinkdami odontologijos kliniką, kurioje atliksite dantų implantanciją.

 • Kokią patirtį turi ir kiek procedūrų yra atlikęs Jums dantų implantacijos procedūrą atliksiantis specialistas.
 • Ar gydytojas turi komandą, kuri dalyvaus viso proceso metu. Jei taip, kokią patirtį turi komandos nariai.
 • Kokios medžiagos naudojamos dantų implantavimui.
 • Kokią diagnostikos įrangą turi odontologijos klinika.
 • Kur ir kaip bus gaminami dantų implantai.
 • Kiek skirtingų dantų implantavimo galimybių siūlo klinika.
 • Kokius dantų implantus rekomenduoja klinikos specialistai.

Rekomenduojame rinktis specialistus, kurie specializuojasi dantų implantavimo srityje ir turi didesnę patirtį bei naujausią diagnostinę įrangą bei gamina dantų implantus modernioje laboratorijoje.

Kaip prailginti dantų implantų gyvavimo laiką?

 • Laikykitės teisingos burnos higienos. Kaip ir natūralūs dantys, dantų implantai reikalauja kasdienio valymo, reguliaraus apsilankymo odontologo kabinete ir profesionalios higienos vieną arba du kartus per metus. Kasdienei priežiūrai rekomenduojama du kartus per dieną dantis valyti dantų pasta, naudoti dantų siūlą arba tarpdančių šepetėlį.
 • Venkite labai kieto ar lipnaus maisto, pavyzdžiui, stipriai sušalusių ledų ar kietų saldainių.
 • Venkite tabako ir kofeino produktų, kurie dažo dantis.
 • Jei griežiate dantimis, kreipkitės į specialistus, kurie pasiūlys geriausius šios problemos sprendimo būdus.