lt

Dantų implantai, kitaip pakaitinės dantų šaknys, yra vienas naujausių ir bene pažangiausių būdų dantims atkurti.

Ilgą laiką vienintelis pasirinkimas dantims atkurti buvo tiltinės konstrukcijos bei išimami protezai, tačiau šiandien dantis atkurti padeda dantų implantai. Jie suteikia tvirtą pagrindą fiksuotiems bei išimamiems dantims, kurie pagaminti, jog atitiktų jūsų natūralius dantis. Verta paminėti, jog dantų implantų sėkmės rodiklis siekia iki 98 %, todėl tinkamai prižiūrint jie gali tarnauti visą gyvenimą.

Ar dantų implantus gali turėti visi?

Daugeliu atvejų kiekvienas žmogus, kuriam gali būti atliekama dantų šalinimo procedūra, gali svarstyti ir galvoti apie dantų implantus. Svarbiausi kriterijai yra sveikos dantenos ir pakankamai tvirtas žandikaulio kaulas, jog galėtų laikytis dantų implantai. Taip pat privalu laikytis burnos higienos ir reguliariai lankytis pas odontologą. Žinoma, svarstant apie dantų implantus, būtina pasitarti su odontologu ir pasirinkti Jums geriausią gydymo būdą.

Kas iš tiesų yra dantų implantai?

Dantų implantai – tai maži titaniniai sraigtai, kurie implantuojami kaip pakaitinės danties šaknys į žandikaulio kaulą. Titaniniam sraigtui gyjant ir vis tvirčiau prisitvirtinant prie žandikaulio kaulo, susidaro tvirta atrama, ant kurios bus dedami nauji fiksuoti dantys

Kodėl dantų implantai yra naudingi?

Dantų implantai turi daugelį privalumų, vieni iš jų yra:

  • Estetika, išvaizda – dantų implantai yra itin estetiški, nes susilieja su natūralių dantų visuma, todėl jų nepastebėsi net ir plačiai šypsantis;
  • Komfortas – skirtingai nei išimami protezai, dantų implantai yra kaip natūralūs dantys, jų išimti nereikia, todėl maksimaliai suteikia komforto jausmą, grąžina normalią kramtymo funkciją;
  • Ilgaamžiškumas – dantų implantai yra puiki investicija, nes tinkamai prižiūrimi, jie yra ilgaamžiai, stabdo kaulo tirpimą, todėl komplikacijos ar problemos su dantų implantais yra retos.

AL-ON-4® metodika – moderni dantų implantų technologija

AL-ON-4® tai pažangi dantų atkūrimo technologija, vieno vizito metu leidžianti atkurti visus paciento dantis. Užtenka vos keturių dantų implantų, ir galima komfortiškai gyventi su naujaisiais dantimis. Procedūros metu į pažeistų dantų vietą žandikaulyje yra įsriegiami keturi dantų implantai, sukuriantys tvirtą, stabilų pagrindą naujiems dantims. Ši metodika leidžia pacientams maksimaliai išnaudoti kramtymo funkciją bei mėgautis estetiška, gražia šypsena vos po procedūros.

Ši metodika suteikia galimybę pacientui mėgautis aktyviu gyvenimu, nes dantų implantai yra neišimama konstrukcija.

„Zygoma“  – populiarėjantys dantų implantai

Šie dantų implantai nėra moderniausia technologija, tačiau vis labiau tampa populiaresniu pasirinkimu. Šie dantų implantai yra ilgi, sriegiami į tankų skruostikaulio kaulą, kai norima atkurti atrofavusius viršutinio žandikaulio dantis. Šie implantai yra geras pasirinkimas gydymui po trauminio sužalojimo ar naviko rezekcijos.

Beja, šis implantavimas netaikomas, kai žandikaulio srityje vis dar yra pakankamai kaulo bei įmanoma implantus tvirtinti įprastu būdu.