lt

Kodėl dantų implantai yra brangesni už dantų protezus? Ar pigūs dantų implantai egzistuoja? Kodėl vienoje klinikoje dantų implantai kainuoja keliais šimtais eurų ar net dvigubai brangiau nei kitoje? Kodėl implantai tokie brangūs? Dantų implantai ir kaina – tai yra dažniausi klausimai, kuriuos išgirsta klinikos „Dantų harmonija“ gydytojai.

Taigi aptarkime esminius dantų implantų skirtumus nuo dantų protezų ir kodėl klinikų dantų implantų kainos skiriasi.

Dantų implantai reikalauja kompetencijos, įgūdžių ir daug patirties

Svarbu žinoti, kad dantų implantai yra dirbtinė danties šaknis, implantuojama į Jūsų burnos ertmę, tai nėra atsitiktinai įsriegtas varžtelis. Dantų implantologija yra labai tikslus mokslas ir visų pirma ko Jums reikia ieškoti – patyrusio gydytojo ir/ar gydytojų komandos bei profesionalią įrangą turinčios klinikos. Tik patyrę, nuolat savo kompetenciją keliantys gydytojai gali tinkamai atlikti dantų implantavimo procedūrą. Šiame kontekste dantų implantai ir jų kainą įgauna kitokią prasmę. Juk jei ieškotumėte širdies chirurgo ar traumatologo, nesirinktumėte pirmoje reklamoje pamatyto pigiausio varianto.

Ne mažiau svarbu tai, kad tikslią kainą, gydymo trukmę ir kitas galimas išlaidas (kitų dantų tvarkymą, rovimą, kaulo priauginimą, ligų gydymą ar pan.) Jums specialistas gali įvardinti tik po detalios apžiūros ir diagnostinių tyrimų. Visada pasidomėkite, ar gali būti papildomų išlaidų, kokio dydžio jos gali būti. Jei klinikos specialistai ar administratorius tikslią kainą įvardina prieš atvykstant pirminei konsultacijai – vertėtų sunerimti, nes kiekvienas atvejis individualus.

Visuomet akcentuojame, kad dantų implantai yra ilgalaikis sprendimas su tam tikromis išimtimis. Natūralu, jog, renkantis daiktą ar procedūrą, norisi sumokėti mažiau, tačiau atminkite, kad tai yra chirurginė intervencija ir maža kaina gali slėpti darbo ar naudojamų medžiagų kokybės trūkumą. Ne mažiau svarbu ir implantus gaminančios laboratorijos patikimumas, procedūros atlikimo metu dirbanti komanda (jei tokia apskritai yra) ir jos kompetencijos.

Galutinis rezultatas ir tarnavimo trukmė priklauso nuo procedūrą atliekančio specialisto ir jo komandos įgūdžių ir mažesnė kaina gali reikšti tai, kad neilgai trukus Jums teks ieškoti kitos klinikos ir visą procedūrą atlikti iš naujo. Tai reiškia, kad bus nauji dantų implantai, už kuriuos vėl teks pakloti nemažą sumą pinigų. Įvertinkite, ar mažesnė kaina verta laiko ir apskritai sveikatos sąnaudų.

Dantų implantai: kodėl tokie populiarūs?

  • Dantų implantas yra saugus, ilgaamžis ir patvarus sprendimas, tai tarytum natūralaus danties pakaitalas, kuris gali tarnauti dešimtmečius.
  • Dantų implantai nėra išimami, skirtingai nei dantų protezai, todėl juos lengviau prižiūrėti, jie nesukelia papildomo diskomforto.
  • Dantų implantas atrodo kaip Jūsų natūralus dantis: atkuriama natūralių paciento dantų forma, dydis ir spalva.
  • Dantų implantas ne tik puikiai atrodo, bet ir atlieka natūralaus danties funkciją, atkurdamas jo šaknį ir leidžiantis pilnai sukramtyti maistą.