Rugilė Jonelienė

Gydytoja odontologė
Licencijos numeris: OPL - 04449
Specializacija

Medicina domėjausi jau nuo vaikystės. Pasirinkti gydytojo odontologo specialybę mane paskatino mama. Visada  svajojau apie darbą, kuris suteiktų galimybę bendrauti su įvairiais žmonėmis, padėti jiems bei nuolatos tobulėti. Odontologija yra ta profesija, kuri taip pat kiekvieną dieną atneša naujų iššūkių ir džiaugsmo.

Laimingas ir besišypsantis pacientas yra mano darbo tikslas. Studijų metais ypatingai pradėjau domėtis endodontija – dantų šaknų kanalų gydymu. Nuostabą ir susižavėjimą pirmą kartą į danties šaknies kanalų sistemą pažvelgus pro mikroskopą prisimenu iki šiol. Stengiuosi neatsilikti nuo naujausių gydymo metodų, nuolat gilinu žinias įvairiose konferencijose. Taip pat siekdama surasti geriausią gydymo būdą savo pacientui, nuolatos konsultuojuosi su kolegomis. Didelį dėmesį skiriu burnos ligų profilaktikai, noriu kad kiekvienas pacientas iš mano kabineto išeitų ne tik su šypsena, bet ir įgijęs žinių, kurios padėtų išvengti dažnų vizitų ir išsaugoti sveikus dantis.

Kiekvienas pacientas man yra svarbus. O grįžtantys pacientai ir jų padėka yra didžiausias nuopelnas, kurį gaunu būdama odontologe.

Išsilavinimas

2009 m. baigė  Alytaus raj. Butrimonių vidurinė mokykla
2009-2014 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kaunas.
2013-2014 m. internatūra VšĮ Alytaus poliklinika, Alytus.

Narystės

Nuo 2014 m. Lietuvos Odontologų Rūmų narė.
Nuo 2017 m. Lietuvos endodontologų draugijos narė.

Kvalifikacijos tobulinimas: kursai, seminarai:

Kontaktai
Darbo laikas

Darbo dienomis
8.00 – 20.00 val.

Šeštadieniais
9.00 – 14.00 val.
(Tik su išankstine rezervacija)

Send this to a friend