lt

Dantų tiesinimas – procedūra, kurią atlieka gydytojai odontologai ortodontai, ja gali naudotis tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jei norite tiesesnių dantų ir proporcingos šypsenos, bet nenorite neestetiškai atrodančių breketų, Jums puikiai tiks „Invisalign“ kapos.

Dantų tiesinimas „Invisalign“ kapomis turi daugybę privalumų, – teigia klinikos „Dantų harmonija“ ortodontai.

  • „Invisalign“ kapų beveik nematyti, todėl jas labai vertina tiek paaugliai, tiek suaugusieji.
  • Kapas galite lengvai nusiimti valgant, sportuojant ar kitu metu.
  • Kapos gaminamas individualiai pagal kiekvieno paciento dantis, todėl yra komfortiškos ir puikiai priglunda.
  • „Invisalign“ padeda išspręsti tiek mažas, tiek didesnes kreivų dantų problemas.
  • Dar prieš pradedant dantų tiesinimą Jus gydantis gydytojas gali parodyti, kaip Jūsų dantys gali atrodyti po gydymo.
  • Dantis, nusiėmę tiesinimo kapas, galite prižiūrėti įprastai – naudoti dantų pastą, dantų šepetėlį, dantų siūlą.

Kaip vyksta dantų tiesinimas „Invisalign“ kapomis?

Pirmą kartą atvykus į kliniką „Dantų harmonija“, Jus apžiūrės specialistas. Įvertinus, ar Jums tinka dantų tiesinimas kapomis, bus sudarytas individualus gydymo planas, nuimami dantų atspaudai. Jūsų dantų lankas naujų technologijų pagalba skaitmeniniu būdu bus ištiesiamas. Pasirenkant idealų modelį 3D būdu bus pagaminama eilė kapų. Konkretus kapų skaičius parenkamas pagal individualią situaciją. „Invisalign“ labaratorijoje pagamintos kapos bus skirtos tik Jums, todėl gerai priglus ir bus patogios.

Jus gydantis gydytojas sudarys individualų gydymo planą su išskirtine „Align Technology ClinCheck®” programa. Taigi, kaip jau minėjome, dar prieš pradedant gydymą galėsite pamatyti, kokių pokyčių galite tikėtis, kaip dantys judės dantų tiesinimo metu.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai, dažnai susilaukiantys klausimo, kaip reikia nešioti „Invisalign“ kapas, teigia, kad viskas labai paprasta, išsami instrukcija suteikiama tiek prieš, tiek po procedūros. Dantų tiesinimo kapas pacientai turi nešioti paeiliui, tai yra vieną komplektą – apie 14 dienų po ne mažiau nei 22 valandas per parą. Užsidėjus kapas, dantys stumiami į numatytą poziciją.

Svarbu pabrėžti, kad nešiojant kapas trumpiau ar ne taip kaip nurodė gydytojas, dantų tiesinimo rezultatas gali būti kitoks nei tikėtasi. Pas gydantį specialistą reikėtų atvykti kas 1-1,5 mėn., o visas gydymo ciklas gali trukti nuo 6 iki 12 mėn. arba ilgiau.

Pacientams reikėtų neišsigąsti, jei, tik pradėjus nešioti dantų tiesinimo kapas, kiek pakis tam tikrų garsų tarimas. Dažniausiai prie pakitimų prisitaikoma labai greitai. Be to, gali būti juntamas maudimas, veržimas, nes dantys yra stumiami į numatytą poziciją. Tai visiškai įprasta tiek nešiojant breketus, tiek plokšteles. Nemalonus jausmas gali trukti 1-2 dienas po naujo kapų komplekto užsidėjimo.

Jei kompleksuojate dėl kreivų dantų ir norite džiaugtis puikia šypsena, nedelskite ir kreipkitės į klinikos „Dantų harmonija“ specialistus. Pastarieji suteiks išsamią konsultaciją ir pateiks efektyviausius dantų tiesinimo būdus.