lt

Dantų protezavimas – populiarus šiuolaikinis dantų atkūrimo būdas. Protezavimas padeda atkurti natūralią kramtymo funkciją ir estetinį vaizdą. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai teigia, kad tokios procedūros dažniausiai reikia pacientams, kurie dėl traumų, tam tikrų ligų ar kitų priežasčių praranda vieną ar kelis dantis.

 

Mitas Nr. 1. Dantų protezavimu galima atkurti tik prarastus pavienius dantis

Dantų protezavimas suteikia galimybę atkurti ir pavienius dantis, ir dantų grupes. Dantų protezai gaminami iš specialios keramikos masės, todėl maksimaliai prisitaiko prie kiekvieno organizmo ir nesukelia diskomforto. Savo išvaizda dantų protezai yra vos atskiriami nuo natūralių dantų.

Klinikos „Dantų harmonija“ gydytojai teigia, kad, net ir praradus vieną dantį, į specialistus reikėtų kreiptis kiek įmanoma greičiau. Tai nėra vien tik estetinė bėda, nes ilgainiui gali pradėti nykti žandikaulio kaulas, atsirasti įvairių sveikatos sutrikinių ir psichologinių problemų. Be to, pakinta ir žmogaus veidas, sunku kramtyti ir suvirškinti pilnai nesukramtytą maistą.

 

Mitas Nr. 2. Dantų protezai tai – išimamos dantų plokštelės

Dantų protezavimą dažniausiai siūloma atlikti pacientams, kurių dantų audiniai yra stipriai pažeisti, o natūralių dantų neįmanoma atkurti plombuojant. Protezuoti galima neribotą kiekį priekinių, šoninių ar krūminių dantų.

Po išsamios apžiūros, reikiamų diagnostinių tyrimų ir išsiaiškinus lūkesčius bei galimybes, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pacientams pasiūlo tinkamiausius dantų protezavimo būdus. Dantų protezai skirtomi į fiksuotus ir išimamus.

Neišimami dantų protezai tai yra protezai, tvirtinami ant dantų implantų; bemetalės keramikos, cirkonio oksido arba metalo keramikos vainikėliai; ant nušlifuotų šalia prarastų dantų tuščios ertmės esančių dantų tvirtinami dantų protezų tiltai.

Išimami dantų protezai tai yra vadinamieji „biugeliai“ (lanko atramos protezai) arba plokštelės.

Prieš pasirenkant konkretų dantų protezavimo būdą klinikos „Dantų harmonija“ specialistai atlieka išsamią diagnostiką, išsiaiškina paciento poreikius ir lūkesčius, pasiūlo galimus protezavimo būdus.

Mitas Nr. 3. Dantų protezavimą reikia rinktis pagal kainą

Klinikos specialistai pabrėžia, kad svarbu tinkamai pasirinkti ne tik protezavimo būdą, bet ir pačią procedūrą atliksiantį gydytoją ir naudojamas medžiagas. Klinikoje „Dantų harmonija“ dirba tik ilgametę patirtį turintys specialistai, naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, modernios burnos ir dantų diagnostikos ir protezų gaminimo technologijos ir įranga. Be to, klinikoje veikia CAD/CAM dantų protezų labaratorija. Tai suteikia galimybę maksimaliai tiksliai iki smulkmenų sumodeliuoti ir pagaminti dantų protezus. Naudojamas „NoberlProcera“ skeneris paspartina protezų gamybos procesą.

Praradus vieną ar kelis dantis rekomenduojama ne tik nedelsiant kreiptis į specialistus, bet ir atsakingai pasirinkti dantų kliniką. Jei nežinote, ką daryti, koks dantų protezavimo būdas tinka Jūsų dantų atkūrimui, kreipkitės į klinikos „Dantų harmonija“ specialistus. Pastarieji ne tik atliks reikiamus diagnostinius tyrimus, bet supažindins su pačia procedūra ir jos pasirinkimo variantais.