lt

Dantų implantavimas gali pakeisti gyvenimą – tuo neabejoja ne tik procedūrą atliekantys specialistai, bet ir pacientai, pasirinkę tokį dantų atkūrimo būdą. Dešimtmečius galintys tarnauti dantų implantai yra moderni dantų atkūrimo priemonė, padedanti atkurti ne tik danties vainiką, bet ir jo šaknį. Dėl to dantų implantai gali sumažinti kaulo tirpimą, – teigia specialistai.

Klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai pateikia svarbiausius privalumus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dantų implantavimą.

  1. Dantų implantams reikalinga minimali priežiūra.

Išimami dantų implantai skirti gretimų dantų sveikatos užtikrinimui. Tuo tarpu fiksuoti dantų implantai atlieka pilną restauracijos funkciją, suteikia galimybę mėgautis bet kokiu maistu. Be to, implantai padeda išvengti periodontito ligų ir yra visiškai stabilūs.

  1. Dantų implantai užkerta kelią kitoms su dantimis susijusioms problemoms.

Netekus danties, laikui bėgant greta esantys dantys pasislenka, atsiranda įvairių su dantimis ir burnos ertme susijusių problemų, tokių kaip žandikaulio, ausų skausmas ir kt. Trūkstamus dantis pakeitus dantų implantais galima pašalinti šiuos padarinius. Dantų implantai užtikrina efektyvią atramą likusiems dantims ir užkerta kelią žandikaulio nykimui, virškinimo, psichologinėms ir kt. problemoms.

  1. Efektyvi ir ilgalaikė dantų atkūrimo priemonė.

Dantų implantai kainuoja brangiau nei kiti dantų gydymo būdai, tačiau dantų implantai yra veiksmingas ilgalaikis trūkstamų dantų atkūrimo būdas. Skirtingai nei protezai ir kiti išimami dantų atkūrimo būdai, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, dantų implantų išimti nereikia.  Tinkamai atlikus dantų implantavimą, jie gali tarnauti ir visą gyvenimą.

  1. Atkuria dantų funkcijas.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai akcentuoja, kad su dantų praradimu susiduria ne tik vyresnio, bet ir jaunesnio amžiaus pacientai. Senstant žmonės natūraliai netenka natūralių dantų dėl įvairių sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui, diabeto ar dantenų ligų. Tuo tarpu jauni žmonės susiduria su įvairiomis traumomis, ligomis. Dantų implantai atkuria normalią kramtymo funkciją, kalbą ir veido struktūrą, nes trūkstami dantys pakeičiami dirbtiniais dantimis.

  1. Dantų implantai keičia gyvenimą.

Net jei netekote tik vieno danties, tai vis tiek gali turėti įtakos Jūsų gyvenimo kokybei. Daugelis nerimauja dėl to, kad valgydami viešai turi prisidengti burną, vengia šypsotis dėl neestetinės išvaizdos, pradeda vengti socialinių santykių. Dantų implantavimas suteikia galimybę mėgautis visavertiškesniu gyvenimu ir puikia šypsena.

Jei praradote vieną ar kelis dantis, norite vėl džiaugtis gyvenimu ir stabiliais bei patogiais dantimis, dantų implantai padės 100 proc. atkurti kramtymo funkciją. Palyginimui, pasirinkus išimamus dantų protezus ir dantų plokštelę, atkuriama tik maždaug apie 30-40 procentų kramtymo efektyvumo. Anot specialistų, skirtumas ir privalumai – akivaizdūs.

Jei norite gauti išsamią konsultaciją, kreipkitės į klinikos „Dantų harmonija“ profesionalus, kurie apžiūrės Jūsų dantis ir burnos ertmę, atliks diagnostinius tyrimus ir pateiks dantų atkūrimo planą.