lt

Pacientai netenka danties, kelių ar net visų dantų dėl įvairių priežasčių. Tiek jauni, tiek vyresni žmonės prarasti dantis gali dėl traumų, įvairių ligų ar kitų priežasčių. Modernios dantų implantavimo technologijos ir pažangiausi dantų gydymo būdai suteikia galimybę klinikos „Dantų harmonija“ specialistams atstatyti prarastus dantis greitai ir ilgam. Dantų implantavimu atkurti dantys Jums tarnaus visą gyvenimą, jei juos tinkamai prižiūrėsite.

Kas yra dantų implantavimas ir kuo jis skiriasi nuo kitų dantų atstatymo būdų?

Dantų implantavimas yra procedūra, kurios metu specialistai dėl tam tikrų priežasčių Jūsų prarastą dantį ar dantis pakeičia dantų implantais. Toks gydymo būdas nėra vien tik estetinės išvaizdos rekvizitas. Dantų implantavimas padeda užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui, kitų dantų „judėjimui“ į prarasto danties pusę, virškinimo problemoms (tinkamai nesukramtytas maistas gali sukelti įvairias ligas ir sutrikimus) ir kt. Be kita ko kramtymo funkcija atkuriama beveik 100 proc., todėl galite būti ramūs mėgaudamiesi kietesniu maistu.

Dantų implantavimas yra inovatyviausias prarastų dantų atkūrimo metodas. Jo kaina yra šiek tiek didesnė nuo kitų dantų atkūrimo būdų, tokių kaip, pavyzdžiui, dantų protezavimas išimamais dantų protezais, tačiau viską atsveria komfortas bei ilgaamžiškumas.

Kodėl turėtumėte rinktis dantų implantavimą?

Visų pirma svarbu paminėti, kad klinikoje „Dantų harmonija“ dantų implantų gamintojai implantui suteikia net viso gyvenimo garantiją. Galite būti ramūs tiek dėl savo dantų išvaizdos, tiek dėl jų kokybės. Dantų implantai suteikia galimybę Jums jaustis itin komfortiškai kaip su tikrais dantimis – jie yra idealiai panašūs į natūralius dantis tiek savo išvaizda, tiek funkcijomis. Be to, Jums niekada nereikės išsiimti implantų, nes jie yra neišimami ir yra itin stabilūs.

Klinikoje dantų implantavimas atliekamas pasitelkiant modernią CAD/CAM technologiją, tai suteikia galimybę atkurti maksimaliai identišką natūralių dantų spalvą, tūrį, tankį. Tad, net jei ir Jums tereikia atkurti vieną dantį, jis nė nesiskirs nuo natūralių dantų. Dažniausiai skirtumą gali pastebėti tik profesionalai.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad dantų implantavimo procedūros metu nepažeidžiami greta prarasto danties vietos esantys dantys. Kiti dantų atkūrimo būdai deja be kitų dantų šlifavimo dažnai ir neapsieina.

Klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai pabrėžia, kad atkurti net ir vieną prarastą dantį būtina kiek įmanoma greičiau – taip užtikrinsite lengvesnį dantų atkūrimą ir nepakenksite kitiems dantiems ar žandikauliui. Delsiant gali pradėti nykti žandikaulio kaulas, prasidėti įvairūs uždegimai, kilti įvairių kitų sveikatos problemų.

Dantų implantavimas gali būti taikomas vyresniems nei 18 metų asmenims, kai jų žandikaulis jau yra pilnai susiformavęs. Toks dantų atkūrimo būdas dažniausiai netaikomas pacientams, sergantiems lėtinėmis širdies ir kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu, periodontitu, neščiosioms.