lt

Dantų implantavimas neabejotinai yra vienas ilgaamžiškiausių dantų atkūrimo būdų. Tinkamai prižiūrimi dantų implantai tarnauja kelis dešimtmečius, o dažnai net ir visą gyvenimą. Tai yra viena dažniausiai klinikos „Dantų harmonija“ atliekamų procedūrą. Natūralu, kad visuomenėje įsigalėjęs ne vienas su dantų implantavimu susijęs mitas.

Mitas Nr. 1. Dantų implantavimas gali būti atliekamas tik praradus daugiau nei vieną dantį

Dantų implantavimas yra, anot klinikos specialistų, dažna ir paprasta procedūra siekiant atkurti prarastą vieną, kelis dantis ar visą dantų eilę. Tiems pacientams, kurie prarado visus dantis, dažniausiai dantų implantavimas tėra vienintelis būdas atkurti prarastus dantis.

Mitas Nr. 2. Būtinybė atkurti prarastus dantis yra tik vyresnio amžiaus žmonių problema

Nepaisant to, kad dantų implantavimas dažnai atliekamas vyresnio amžiaus žmonėms, tai nėra tik vyresnio amžiaus žmonių problema. Bet kokio amžiaus pacientai gali prarasti vieną, kelis ar net visus dantis avarijų, nelaimingų atsitikimų metu, po sudėtingų ligų ir kt.

Gydymas dantų implantais gali būti taikomas merginoms nuo 16 metų ir vaikinams nuo 18 metų. Jaunesniems asmenims toks gydymas nerekomenduojamas, nes jų žandikaulis vis dar auga. Vyresnio amžiaus žmonėms apribojimai nėra taikomi.

Tam tikros išimtys kartais taikomos pacientams, kurie turi tam tikrų patalogijų, dėl kurių dantų implantavimo atlikti negalima. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai rekomenduoja atvykti konsultacijai ir diagnostikai, po kurių bus pateikti galimi dantų atkūrimo variantai, jų eiga ir trukmė.

Mitas Nr. 3. Danties praradimas yra tik estetinė problema

Vos tik praradus vieną ar kelis dantis klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai rekomenduoja nedelsiant kreiptis į specialistus. Kuo ilgiau delsite, tuo didesnių problemų gali kilti. Laikui bėgant, darosi vis sunkiau sukramtyti maistą, gali pradėti nykti žandikaulis ir prireikti kaulo priauginimo ar sinuso pakėlimo operacijų.

Net ir tuo atveju, jei nebuvo ilgai delsta, kai kuriems pacientams prireikia papildomų procedūrų prieš dantų implantavimą. Jei yra kaulinio audinio nepakankamumas viršutiniame žandikaulyje, kur reikia įgręžti implantus, būtinos sinuso dugno pakėlimo arba kaulo storinimo procedūros.

Mitas Nr. 4. Dantų implantai yra nepatogūs ir pastebimi

Dantų implantai yra patogiausias ir efektyviausias dantų atkūrimo būdas. Savo išvaizda jie beveik nesiskiria nuo natūralių dantų. Skirtumą gali pastebėti tik odontologijos srities specialistas. Klinikoje „Dantų harmonija“ naudojama moderniausia technika ir dantų implantų kūrimo technologija suteikia galimybę sukurti maksimaliai prie žmogaus organizmo prisitaikančius dantų implantus, kurie pilnai atkuria kramtymo funkciją.

Mitas Nr. 5. Dantų implantus labai sunku prižiūrėti

Atlikus dantų implantavimo procedūrą, klinikos specialistai suteikia išsamią informaciją apie jų priežiūrą. Iš esmės dantų implantams reikalinga įprasta dantų priežiūra ir reguliari higiena.

Jei abejojate ar turite klausimų, susijusių su dantų implantais, atvykite konsultacijai.

 

Dantų Harmonija