lt

Dantų implantavimas – viena dažniausių klinikos „Dantų harmonija“ atliekamų procedūrų. Tai ilgaamžis ir patikimas dantų atkūrimo būdas, o tinkama priežiūra suteikia galimybę dantų implantais džiaugtis dešimtmečius arba net visą gyvenimą. Klinikos profesionalai pateikia 4 svarbiausius dalykus apie dantų implantavimą, kuriuos turi žinoti kiekvienas pacientas.

  1. Dantų implantavimas gali būti atliekamas praradus vieną, kelis dantis ar net visą dantų eilę

Implantavimas gali būti pasirenkamas tiek praradus vieną, tiek kelis dantis. Praradus visus dantis, dantų implantavimas dažniausiai yra vienintelis prarastų dantų atkūrirmo būdas.

  1. Prarastus dantis reikia atkurti nedelsiant

Jei praradote vieną ar kelis dantis, į specialistus reikėtų kreiptis nedelsiant. Laikas, anot specialistų, nėra Jūsų sąjungininkas. Prarasti dantys gali paskatinti žandikaulio nykimą, sukelti virškinimo, psichologines ir kitas problemas. Daliai pacientų prieš dantų implantavimo procedūrą gali prireikti papildomų procedūrų, tokių kaip sinuso dugno pakėlimas, kaulo storinimo procedūra. Dėl šios priežasties prieš dantų implantavimą klinikos „Dantų harmonija“ specialistai atlieka išsamius tyrimus.

Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad dantų atkūrimas ir dantų implantavimas yra tik vyresnio amžiaus žmonėms atliekama procedūra. Kad ir kaip būtų dantų praradimas yra susijęs ne tik su amžiumi, bet ir su traumomis, įvairiomis ligomis, nelaimingais atsitikimais ir kt.

Dantų atkūrimą dantų implantais klinikos „Dantų harmonija“ specialistai gali taikyti merginoms nuo 16 metų ir vaikinams nuo 18 metų. Jaunesnio amžiaus vaikams ir jaunuoliams dantų atkūrimas implantais dažniausiai netaikomas dėl pilnai nesusiformavusio žandikaulio. Vyresniems nei 18 metų pacientams amžiaus apribojimų nėra. Tam tikrais retais atvejais, pavyzdžiui, pacientams, turintiems patalogijų, dantų implantavimas negali būti taikomas dantų atkūrimui.

Prieš pasirenkant geriausią dantų atkūrimo būdą rekomenduojame apsilankyti klinikoje „Dantų harmonija“ ir gauti išsamią konsultaciją po reikiamų tyrimų atlikimo.

  1. Dantų implantavimas – nesudėtinga ir neskausminga operacija

Dantų implantavimas, anot specialistų, yra gana nesudėtinga ir neskausminga operacija. Procedūra trunka apie 30-45 minutes, kurių metu, pacientui atlikus vietinę nejautrą, implantas įsriegiamas į žandikaulį ten, kur trūksta danties.

  1. Dantų implantai beveik nesiskiria nuo natūralių dantų

Anot klinikos specialistų, dantų implantavimas yra bene patogiausias ir efektyviausias būdas atkurti prarastus dantis ar dantį. Dantų implantai yra labai panašūs į natūralius dantis, skirtumą pastebėti gali tik specialistai. Modernios technologijos suteikia galimybę tiksliai sukurti dantų implantus, kurie leidžia kramtyti kaip su natūraliais dantimis.

Po dantų implantavimo negalima pamiršti jų priežiūros. Taip, kaip reikia rūpintis natūraliais dantimis, būtina rūpintis ir dantų implantais. Tam reikalinga tinkama dantų priežiūra ir reguliari profesionali higiena odontologo kabinete. Po dantų implantavimo procedūros Jus gydantis gydytojas suteiks išsamią informaciją apie dantų implantus ir jų priežiūrą.

Jei turite klausimų ar abejojate, kviečiame atvykti konsultacijai ir gauti visus reikiamus atsakymus.

 

Dantų Harmonija