lt

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai teigia, kad dantų implantavimas yra pats geriausias prarastų dantų atkūrimo būdas. Jie padeda ne tik atkurti puikią šypseną, bet ir turi daugybę kitų privalumų.

Ilgalaikiai rezultatai

Vienas iš didžiausių dantų implantų privalumų yra tai, kad jie turi labai didelį sėkmės procentą, o, tinkamai prižiūrimi, jie puikiai tarnauja ilgiau nei 20 metų. Dėl to jie yra idealus sprendimas atkurti šypseną visam gyvenimui.

Jokio jaudulio dėl savo šypsenos

Jei pavargote jaustis nepatogiai dėl trūkstamų dantų, dantų implantavimas yra geriausias pasirinkimas. Atkurti dantys suteiks galimybę mėgautis norimu maistu ir jaustis patogiai kaip su nuosavais dantimis. Dantų implantai pilnai atkuria kramtymo funkciją ir atrodo estetiškai.

Sveikų dantų ir žandikaulio apsauga

Dantų šaknys atlieka esminę funkciją, siųsdamos signalus, kurie skatina Jūsų žandikaulį augti. Kai prarandate dantį, Jūsų kūnas pradeda reabsorbuoti kaulą, kuriame anksčiau buvo ta danties šaknis, todėl ilgainiui veidas gali atrodyti įdubęs.

Dantų implantavimo metu atkuriama prarasto danties šaknis, tokiu būdu užkertant kelią kaulų retėjimui ir netgi gali sumažinti jau įvykusio kaulio retėjimo pasekmes. Ankstyvas trūkstamų dantų atkūrimas taip pat apsaugo nuo nepageidaujamo natūralių dantų judėjimo. Kiti dantų atkūrimo būdai nepajėgia atkurti natūralaus danties šaknies.

Dantų implantai nereikalauja specialios priežiūros

Dantų implantai su vainikėliais nereikalauja specialios priežiūros. Norėdami užtikrinti, kad jie tarnautų kuo ilgiau, turite rūpintis gera burnos higiena. Tai reiškia, kad dantis reikia valytis bent du kartus per dieną, dantų siūlą ir skalavimo skystį naudoti bent kartą per dieną, o pas odontologą reguliariai lankytis bent kas šešis mėnesius.

Dantų implantai yra labai patvarūs

Dantų implantai yra neįtikėtinai patvarūs. Laikydamiesi tinkamos dantų higienos, savo implantais galėsite džiaugtis visą gyvenimą. Dėl nusidėvėjimo gali tekti pakeisti implanto vainikėlį maždaug kas 15 metų. Jei pasirinksite dantų tiltą, jį reikės keisti kas 5–15 metų, priklausomai nuo to, kaip tinkamai juo rūpinsitės. Dantų protezus reikia keisti kas penkerius ar aštuonerius metus, o dėl žandikaulio kaulų nykimo juos reikia reguliariai koreguoti, kad tinkamai priglustų. Implantų patvarumas ir ilgaamžiškumas Jums padės sutaupyti nemažai pinigų, kurių prireiks kitų dantų atkūrimo priemonių priežiūrai. Galėsite puikia šypsena ir mėgiamu maistu džiaugtis be ypatingos priežiūros ar papildomų rūpesčių.

Jei netekote vieno ar daugiau dantų, šiuolaikinė odontologija turi daugybę puikių dantų atkūrimo būdų. Savo ruožtu dantų implantavimas yra daugeliui pacientų tinkamas, efektyvus, universalus ir ilgaamžis prarasto danties ar dantų atkūrimo būdas, užtikrinantis puikią šypseną tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Tinkamai prižiūrint, dantų implantais galėsite džiaugtis dešimtmečius.  Jei turite klausimų, į juos atsakys klinikos „Dantų harmonija“ specialistai.