lt

Dantų implantavimas reikalingas tuomet, kai netenkama vieno ar keleto dantų. Tai labiausiai pažengęs ir geriausias būdas atkurti dantis, kurių trūksta. Implantai atrodo kaip naturalūs dantys pagal formą ir spalvą bei funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Ši procedūra gali būti atliekama bet kokio amžiaus žmonėms nuo maždaug 18 metų. Kiekvieno paciento situaciją  įvertina odontologas-ortopedas ir gydymo alternatyvas pasiūlo konsultacijos metu.

Dantų implantai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant inovatyviausias technologijas, todėl, suprantama, kad jie yra brangesni nei kai kurie kiti dantų restauracijos būdai. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai teigia, kad svarbu nepamiršti, kad tai yra investicija visam gyvenimui – tinkamai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Dantų implantavimas turi labai daug pliusų, būtent dėl kurių verta šią procedūrą atlikti.

  • Kalbant apie vizualinį dantų atkūrimą, ekspertai sutinka, kad dantų implantai niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų ir yra žymiai geresnė opcija lyginant su kitomis dantų restauracijos alternatyvomis.
  • Dantų implantus sulaužyti tikrai nelengva. Pavyzdžiui, iš cirkonio pagaminti implantai yra patvarūs kaip metalai.
  • Atsižvelgiant į ypatingą Jūsų dantų anatomiją, dantų implantai ir jų vainikėliai pagaminami išskirtinai tik Jums.
  • Su danties implantu galėsite drąsiai kramtyti ir pamiršti patiriamus nepatogumus. Galėsite mėgautis maistu ir įprastu gyvenimo būdu kaip su natūraliais dantimis.
  • Dantų implantus itin lengva prižiūrėti. Dantų implantams papildomų priežiūros procedūrų nereikia. Jais reikia rūpintis taip pat kaip ir natūraliais dantimis: reguliariai valyti ir laikytis dantų higienos. Viskas!
  • Užtikrinama ilgaamžė garantija. Skirtingai nuo kitų dantų atkūrimo metodų, dantų implantai pasižymi ilgaamžiškumu. Štai kodėl pacientui suteikiama viso gyvenimo garantija.

Nepaisant daugybės privalumų, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai savo pacientus ragina įvertinti ir galimas komplikacijas ar kitus nemalonius pojūčius, kuriuos kai kurie pacientai patiria.

  • Nemalonūs pojūčiai dantų implantavimo metu. Skausmo baimė yra visiškai normali būklė, tačiau odontologai užtikrina, kad ji išnyks. Dantų implantai įsriegiami taikant vietinę nejautrą, todėl pacientas nejaučia skausmo. Esant poreikiui, yra galimybė aptarti ir kitas skausmo malšinimo alternatyvas: sedaciją ar anesteziją.
  • Nemalonus laikotarpis po taikytos dantų implantavimo procedūros. Jeigu norėsite atkurti dantį ant implanto, klinikos ,,Dantų harmonija” gydytojo rūpestį pajusite ir po pačios procedūros. Gydytojas paskirs Jums reikalingus vaistus, kurie numalšintų gijimo paekmes, konsultuos ir, prireikus, papildomai apžiūrės.
  • Daugelis žmonių nerimauja, kad implantas gali neprigyti arba gali kilti alerginė reakcija. Svarbu pabrėžti, kad dantų implantai gaminami iš medžiagų, kurios biologiškai yra maksimaliai suderinamos su žmogaus organizmu ir procedūros metu įsriegti 99% implantų prigyja.

Jei turite klausimų ar nerimaujate dėl būsimos procedūros, klinikos profesionalai visada pasirengę Jums padėti ir atsakyti į visus svarbius klausimus.