lt

Ilgą laiką vienintelis sprendimas siekiant atkurti prarastus dantis buvo dantų protezai arba dantų tiltai. Novatoriškas dantų implantavimas  All-on-4® metodu atvėrė naujas galimybes pacientams, netekusiems visų dantų. Naudojant šį dantų atkūrimo būdą, galima atkurti šypseną vos per vieną dieną. All-on-4® sparčiai išpopuliarėjo visame pasaulyje ir padėjo milijonams žmonių, netekusių nuosavų dantų dėl dantų ėduonies, dantenų ligų ar traumų.

Kaip veikia dantų implantai

Pirmą kartą pasaulyje titaninis dantų implantas buvo įdėtas 1960 m. Tolesni klinikiniai tyrimai padėjo sustyguoti visą procedūrą ir dantų implantavimas tapo nepakeičiama daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Dantų implantai chirurginiu būdu įvedami į trūkstamų dantų vietas, ​​kur titanas susijungia su žandikaulio kauliu ir sukuria dirbtinę danties šaknį. Sintetinė šaknis užtikrina patikimą implanto laikymąsi. Jis taip pat skatina kaulų augimą, kuris padeda išlaikyti veido struktūrą.

Kaip veikia All-on-4® dantų implantai

Dantų implantavimas All-on-4® implantų sistema dantų atkūrimą pakėlė į gerokai aukštesnį lygmenį. Tai yra patentuotas viso lanko fiksuotų dantų implantų tiltų prekės ženklas, kurį sukūrė kompanija „Nobel Biocare“. Ši bendrovė dantų implantų srityje pirmauja visame pasaulyje. All-on-4® metodas reiškia, kad visi pakaitiniai dantys yra laikomi tik ant keturių implantų, strategiškai išdėstytų kiekviename dantų lanke.

Kaip veikia dantų implantavimas All-on-4® metodika?

Taikant „All-on-4“ techniką, du implantai įsriegiami priekinėje dalyje ir du – gale. Užpakaliniai implantai įsriegiami 30–45 laipsnių kampu, kad būtų užtikrinta optimali atrama visam dantų tiltui su dirbtiniais dantimis. Kartais gali prireikti penkių ar šešių implantų viršutiniame žandikaulyje, kur kaulo tankis yra sumažėjęs. Prie implantų tvirtinamas laikinas dantų tiltas, todėl iš odontologijos kabineto pacientas išeina su atkurta šypsena ir kramtymo funkcija. Po kelių mėnesių formuojamas nuolatinis dantų tiltas. Jei būtina, prieš dantų implantavimą atliekama ir dantų šalinimo procedūra.

Kas vyksta po dantų implantavimo procedūros? Dantų implantai tarytum susilieja su kaulu žandikaulyje gijimo proceso metu. Naudojant „All-on-4“ implantus, šis procesas yra daug greitesnis nei naudojant kitus dantų implantavimo būdus. Kai kurie pacientai jaučia skausmą, patinimą ar pastebi nedidelį kraujavimą – tai visiškai normali gijimo proceso dalis. Specialistai rekomenduoja po implantavimo kelias dienas pailsėti ir tik tuomet grįžti į įprastas kasdienes veiklas. Skystas maistas rekomenduojamas iki dviejų savaičių. Vėliau rekomenduojama reguliariai kas kelis mėnesius lankytis pas Jus gydantį gydytoją, kuris stebės gijimo procesą.

All-on-4® yra pranašesni už įprastus dantų implantus, nes:

  • tai yra mažiau invazinė ir pigesnė procedūra nei tradiciniai implantai
  • siūlo greitesnį gydymo ir trumpesnį atsigavimo laiką
  • garantuoja didesnį komfortą nei tradiciniai protezai
  • tai yra ilgalaikis sprendimas, leidžiantis išvengti nepatogumų valant išimamus protezus, tad jums neprireiks jokių dantų klijų
  • nesilpnina žandikaulio
  • netaikomi mitybos apribojimai.