lt

Dantų implantai yra ilgaamžis, alerginių reakcijų nesukeliantis ir įvairaus amžiaus grupių pacientams tinkantis dantų atkūrimo būdas. Jei pagal specialistų nurodymus prižiūrėsite dantų implantus, reguliariai lankysitės pas Jus gydantį gydytoją, dantų implantai Jums tarnaus visą gyvenimą.

Dantų implantai yra dažna dantų atkūrimo procedūra. Klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai pateikia svarbiausius dalykus, kuriuos būtina žinoti apie dantų implantus.

Dantų implantai gali būti pasirenkami praradus vieną, kelis ar visus dantis

Dantų atkūrimas implantais, anot klinikos „Dantų harmonija“ profesionalų, yra dažna ir paprasta procedūra. Tokiu būdu galima atkurti prarastą vieną, kelis dantis ar net visus žandikaulio dantis. Pacientams, kurie prarado ar teko šalinti visus dantis, dažniausiai dantų implantai yra kone vienintelis dantų atkūrimo būdas.

 Vyresnio amžiaus pacientams amžiaus apribojimų nėra

Natūralu, kad dažniausiai dantų implantus renkasi vyresnio amžiaus pacientai. Su amžiumi didėja įvairių ligų, kurių metu galima netekti vieno ar kelių dantų, tikimybė, dantys genda ir pan. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pabrėžia, kad klaidinga manyti, jog tai vien tik vyresnio amžiaus pacientų problema. Dantų praradimas nėra susijęs tik su amžiumi. Tiek jauni, tiek vyresni pacientai dėl įvairių ligų, avarijų, traumų, nelaimingų atsitikimų praranda vieną, kelis ar net visus dantis.

Dantų atkūrimas implantais gali būti taikomas visiems asmenims, kurių žandikaulis jau yra suaugęs. Dažniausiai nuo 18 metų, tačiau galutinis sprendimas priimamas tik po reikiamų diagnostinių tyrimų ir išsamios gydytojo apžiūros. Jaunesnio amžiaus asmenims gydymas implantais nėra rekomenduojamas, nes jų žandikaulis dar nėra pilnai susiformavęs. Tuo tarpu vyresnio amžiaus pacientams, kurių bendra sveikata yra gera, amžiaus apribojimų nėra.

Net ir vieno danties praradimas reikalauja ypatingo dėmesio ir gydymo

Klaidinga manyti, kad vieno ar kelių dantų praradimas tėra vien estetinė problema, su kuria galima „susigyventi“. Specialistai rekomenduoja vos tik praradus vieną dantį kreiptis į gydytojus, kurie po apžiūros ir reikiamų tyrimų pateiks galimus dantų atkūrimo variantus ir sudarys gydymo planą.

Jei prarasti dantys nėra atkuriami, laikui bėgant pacientams vis sunkiau kramtyti, pradeda nykti žandikaulio kaulas, atsiranda skrandžio ir kitos problemos.

Dantų implantai yra patogūs ir pilnai atkuria natūralių dantų funkcijas

Dantų implantai yra patogus ir efektyvus prarastų dantų atkūrimo būdas. Atskirti dantų implantus nuo natūralių dantų paprastai gali tik patyrę specialistai. Dantų implantai pilnai atkuria kramtymo funkciją ir leidžia nevaržomai mėgautis šypsena bei mėgiamu maistu.

Dėl išsamios konsultacijos kreipkitės į klinikos „Dantų harmonija“ specialistus.