lt

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistų teigimu, dantų implantai yra vienintelis metodas, kuriuo įmanoma atkurti dantį nuo pat šaknies iki vainiko. Jei pacientai tinkamai prižiūri implantus, jie tarnauja dešimtmečius ar net visą gyvenimą.

Praradus vieną ar kelis dantis, pacientai susiduria su įvairiomis problemomis, kurios ilgainiui gali tapti žandikaulio nykimo, virškinamojo trakto sutrikimų, psichologinių problemų priežastimi. Specialistai ragina nedelsti ir dėl kokios nors priežasties netekus dantų nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą. Šiuolaikiniai dantų implantai Jums padės ne tik džiaugtis gyvenimu pilna šypsena, bet ir išvengti rimtų sveikatos bėdų.

Dantų implantai: kodėl verta rinktis?

Jei vis dar svarstote, ar rinktis dantų implantus, pateikiame didžiausius jų privalumus.

  • Pasirinkus dantų implantus, likę sveiki dantys, kitaip nei dedant dantų tiltus, lieka nepažeisti.
  • Dantų implantais galima 100 procentų atkurti įprastą kramtymo efektyvumą. Palyginimui – dantų plokštelė padeda kramtymo funkciją atkurti tik apie 40 procentų.
  • Iš cirkonio pagamintas dantis funkcionuoja lyg tikras, jį atskirti nuo natūralaus danties gali tik patyręs specialistas.
  • Danties vainikėlio spalva parenkama naudojant skaitmeninę techniką, todėl galite būti užtikrinti, kad jis nesiskirs nuo kitų dantų.
  • Dantų implantai atkuria ne vien fizinę, bet ir psichologinę sveikatą – pacientas jaučiasi labiau pasitikintis savimi, atsiveria platesnės galimybės.
  • Dirbtinis dantis praktiškai toks pats stiprus kaip ir tikras.
  • Dantų implantai apsaugo žandikaulį, neleidžia jam nykti ar keisti savo formą.
  • Dantų implantams suteikiama gyvenimo garantija.

Kaip dedami dantų implantai?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai prieš bet kokią procedūrą atlieka išsamią burnos ertmės apžiūrą ir diagnostiką. Prieš atliekant dantų implantavimą būtina kompiuterinė tomografija, rentgeno nuotrauka. Gydantis gydytojas įvertina paciento dantų būklę, kaulo tankį, sudaro gydymo planą ir supažindina pacientą su esama situacija ir galimais problemų sprendimo būdais.

Po diagnostikos, pradėjus dantų implantavimo pirmąjį chirurginį etapą, į žandikaulį įsriegiamas implantas, kuris pakeičia buvusią šaknį. Įdedamas laikinas vainikas, pilnai atstojantis dantį. Tam, kad šypsena galėtų džiaugtis iš karto, dažniausiai tuo pačiu metu pacientams pritvirtinami laikini vainikėliai. Antrojo protezavimo etapo metu po 2-3 mėnesių specialistai nuima atspaudą ir ant implanto pritvirtina vainikėlį.

Dantų implantų įstatymo sėkmės tikimybė itin aukšta – 97-98 procentai. Tai nesudėtinga ir nepavojinga operacija. Be to, procedūros metu suleidžiami nuskausminamieji, tad skausmo pacientai nejaučia. Pageidaujant gali būti atliekama ir sedacija.

Jei pacientas neteko didžiosios dalies ar visų dantų, gali būti taikymas All-on-4® metodas, kai į žandikaulį įsriegiami 4 titano varžtai, prie kurių pritvirtinami dantys.

 Jei turite papildomų klausimų, nerimaujate dėl savo dantų ar burnos ertmės būklės, praradote vieną ar kelis dantis, nedelsiant kreipkitės į klinikos „Dantų harmonija“ specialistus. Apžiūrėję Jūsų dantis ir atlikę reikiamus diagnostinius tyrimus, profesionalai patars, kaip išspręsti kilusias problemas ir galėsite toliau mėgautis komfortišku gyvenimu.