lt

Dantų balinimas dar niekada nebuvo toks paprastas – vos po valandos odontologo kėdėje kiekvienas gali džiaugtis gerokai baltesniais dantimis. Jokio skausmo, trumpalaikio dantų baltumo efekto ar jautrių dantų. Dantų balinimas Philips ZOOM sistema – pažangi naujausiomis technologijomis pagrįsta dantų balinimo sistema dantis gali pašviesinti net 8 atspalviais. Ši sistema padeda pašalinti net ir įsisenėjusias dėmes ant dantų, kurios dažniausiai atsiranda nuo dažno kavos, arbatos ar vyno vartojimo.

Klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai siūlo dantų balinimą kapomis, lazeriu ir Philips ZOOM sistema. ZOOM dantų balinimo sistema unikali ne tik savo efektyvumu, bet ir ilgalaikiais rezultatais.

ZOOM sistemos privalumai

  • Dantų balinimas vyksta naudojant gelį, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šioms medžiagoms prasiskverbus į dantų audinius užpildomi atviri dentino kanalėliai.
  • Skirtingai nuo kitų dantų balinimo būdų ZOOM sistema suteikia galimybę pamiršti apie ilgai trunkantį dantų jautrumą. Dantų jautrumas po dantų balinimo procedūros sumažinamas iki minimumo. Tirpios kalcio druskos ir fosforo junginys sumažina dantų jautrumą, apsaugo nuo karieso ir balina dantis.
  • Padengiami nelygumai, dantys tampa lygesni ir blizgesni.
  • Dantų balinimas yra visiškai saugus.
  • Dantys tampa net 8 atspalviais baltesni vos per 1 valandos trukmės procedūrą.
  • Dantų balinio efektyvumas paremtas moksliniais tyrimais.
  • Klinikoje „Dantų harmonija“ dirba patyrę odontologai, kurie užtikrina maksimalią paslaugų kokybę.
  • Philips Blue LED technologija ir 6 proc. vandenilio peroksido tirpalo dėka dantys pašviesėja ir atstsatomas emalio blizgesys.
  • Pašalinamos net ir įsisenėjusios kavos, arbatos, raudono vyno ar kitos dantų dėmės.
  • Dantų balinimui naudojamas 6 proc. balinimo gelis, atitinkantis Europos Sąjungos direktyvas.

Kaip vyksta dantų balinimas ZOOM sistema?

Visų pirma klinikos „Dantų harmonija“ specialistai apžiūri ir įvertina paciento dantų būklę, išklauso, kokių lūkesčių turi pats pacientas, pateikia galimus dantų balinimo būdus ir prognozuojamą rezultatą. Svarbu paminėti, kad odontologai nerekomenduoja dantų balinimo atlikti ZOOM sistema vaikams iki 13 metų, nėščioms bei krūtine maitinančioms moterims. Be to, dantis balinti gali tik tie pacientai, kurių dantys ir dantenos yra sveiki, prieš dantų balinimą yra atlikta profesionali burnos higiena.

Prieš pradedant dantų balinimo procedūrą dantys nuvalomi pemzos milteliais. Siekiant išvengti traumų, izoliuojama burnos gleivinė, uždedami specialūs akiniai. Ant paciento dantų tepamas specialus dantų balinimo gelis, kurį aktyvuoja ultravioletinė šviesa. Toks dantų balinimas kartojamas 3-5 kartus. Visa procedūra užtrunka iki 60 minučių.

Po dantų balinimo procedūros paciento dantys padengiami apsauginiu kremu su fluoru. Odontologas įvertina dantų spalvos pakitimus ir nurodo svarbiausius veiksnius, kurie padeda kiek įmanoma ilgiau išsaugoti dantis nuo spalvos pakitimo.

Dantų Harmonija