lt

Estetinis plombavimas yra populiari klinikos „Dantų harmonija“ procedūra. Ji padeda sugrąžinti estetinį pacientų šypsenos vaizdą ir leidžia vėl pasitikėti savimi. Estetinis plombavimas dažnu atveju reikalingas net ir tiems, kurių dantys yra sveiki, mat natūralūs dantys gali turėti estetinių ėduonies likučių ar kitų defektų. Ši procedūra taip pat naudinga atkuriant prarastą dantų spalvą, dantims nudilus ar nuskilus. Gana dažnai estetinį plombavimą renkasi ir pacientai, kurie nori panaikinti tarpą tarp dantų ar pakeisti danties formą, padėti ar spalvą.

Svarbu pažymėti, kad estetinis plombavimas negalimas tuo atveju, kai yra pažeista danties šaknis, danties vainiko audiniai sunykę ar yra pažeidimų giliai po dantenomis. Šįkart norime plačiau papasakoti apie tai, kiek daug gali suteikti estetinis plombavimas. Kosmetinė odontologija suteikia ne tik estetinį vaizdą, bet ir kitus privalumus. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pristato penkis pagrindinius privalumus, kuriuos suteikia estetinis plombavimas.

  1. Papildoma parama Jūsų dantims

Nuo ėduonies susilpnėjusiems dantims dažnu atveju estetinis plombavimas gali būti labai naudingas, nes suteikiama papildoma parama Jūsų dantims. Tai galioja ir kreiviems dantims. Specialistų teigimu, kuo labiau palaikomi Jūsų dantys, tuo stipresni jie bus.

  1. Estetinio plombavimo metu naudojamos medžiagos yra atsparios ir ilgaamžės

Jūsų dantų užpildai technologinės pažangos dėka bus labai patvarūs ir Jums nereikės nerimauti, kad jie gali įtrūkti ar būti kitaip paveikti išorės poveikio. Dantų užpildus galite dėti bet kurioje burnos vietoje nesijaudindami, kad kompozicinė medžiaga įtrūks. Tai galioja ir užpakaliniams dantims, kuriems tenka didžiausias krūvis kramtant maistą.

  1. Estetinis plombavimas gali būti naudojamas ir susidėvėjusiems dantims atkurti

Estetinis plombavimas gali išspręsti daugybę problemų. Kosmetinė plomba, dar žinoma kaip sudėtinė plomba, gali būti naudojama įvairiais būdais. Nors kompozitinėmis plombomis galima gydyti įprastas dantų ertmes, kompozitas taip pat gali būti naudojamas susidėvėjusiems ar lūžusiems dantims taisyti.

  1. Nereikės jaudintis dėl užpildo pakitimo

Jums neteks jaudintis, kad dantų užpildas išsiplės ar susitrauks, reaguos į karštą ar šaltą maistą ir kt. Kompozitiniai užpildai turi izoliacinių savybių. Tai padeda apsaugoti juos nuo karštos ir šaltos temperatūros. Taigi užpildai nesilpnėja ir neįtrūksta.

  1. Galėsite labiau pasitikėti savimi ir džiaugtis gyvenimu

Natūralu, kad plati ir graži šypsena ne tik pozityviai nuteikia, bet ir suteikia galimybę labiau pasitikėti savimi ir gal net, pavyzdžiui, siekti karjeros aukštumų. Juk gera nuotaika ir pasitikėjimas savimi yra viso ko pagrindas.

Jei nežinote, ar Jums tinka estetinis plombavimas , profesionalūs klinikos „Dantų harmonija“ specialistai yra visada pasirengę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Kviečiame atvykti apžiūrai, kurios metu profesionalai įvertins galimybes atlikti šią procedūrą.