lt

Estetinis plombavimas – viena labiausiai žinomų dantų atkūrimo procedūrų. Jos metu atkuriamas estetinis naturalių dantų vaizdas ir jų funkcija. Atliekant estetinį plombavimą, specialistai naudoja aukštos kokybės, įvairių spalvų medžiagas. Šių medžiagų pagalba pasiekiamas maksimaliai identiškas vaizdas natūraliems dantims.

Nors estetinis plombavimas ir yra geriausia išeitis sutvarkyti nuosavus dantis, bet prieš nuspredžiant darytis šią procedūrą, reikėtų pasikonsultuoti su specialistu bei įvertinti visus pliusus ir minusus, kurie padės įvertinti šios paslaugos reikalingumą.

Estetinio plombavimo privalumai

  • Tai labai greitas procesas. Paprastai visi dantys, kuriems reikalinga ši procedūra, yra sutvarkomi vieno vizito metu. Nuostabu, kai tokia paslauga atliekama taip greitai. Be to, dar ir kokybiškai.
  • Estetinis plombavimas yra tokia procedūra, kuri ant tiek kokybiškai atliekama, kad net ir labai stengiantis sunku pastebėti skirtumą nuo natūralių dantų. Apskritai atliekant procedūrą stengiamasi kiek įmanoma išsaugoti natūralius dantis.
  • Jokių laboratorinių procedūrų šiam gydymui nereikia. Plombavimas atliekamas labai greitai ir atsiranda galimybė sutaupyti daug daugiau pinigų. Trumpai tariant, estetinis plombavimas yra ant tiek paprasta procedūra ir ši paslauga yra atliekama beveik visuose odontologijos kabinetuose.
  • Plombavimas ne tik padeda atkurti gražią jūsų dantų išvaizdą, bet ir stiprina juos. Ant dantų dedamos medžiagos turi daug naudingų savybių, reikalingų sėkmingam ir sveikam dantų funkcionavimui.
  • Šią procedūrą būtina atlikti, kai lūžta dantis. Priešingu atveju jis ne tik pats ges, bet ir prisidės prie kitų dantų, sukeldamas tam tikrų problemų. Tad, estetinis plombavimas nėra kažokia užgaida ar malonumas, tai yra būtinybė.
  • Taip pat svarbu, kad šios procedūros metu pašalinama labai nedaug danties audinių. Atliekant estetinį plombavimą specialisto tikslas yra sutvarkyti dantis taip, kad jie būtų kuo natūralesni. Dėl to dantys atrodo natūraliau nei tuo atveju, jei nuspręstumėte naudoti protezus.
  • Plombavimą galima atlikti ir vaikams, ir pagyvenusiems žmonėms. Be to, ši procedūra negali būti vykdoma esant tik ypatingoms aplinkybėms, todėl, jei jums jos reikia, ji bus vykdoma.

Estetinio plombavimo trūkumai

Estetinio plombavimo procedūra turi labai mažai minusų, su jais galite susipažinti žemiau:

  • Plombuotus dantis reikia nuolat prižiūrėti ir poliruoti. Atlikus šią procedūrą pradeda kauptis daugiau apnašų dantyse, dėl to jie praranda blizgesį ir pirminį vaizdą. Todėl norint atkurti blizgesį ir pašalinti pigmentą, būtina reguliariai atlikti dantų poliravimo procedūras.
  • Laikui bėgant, dantis gali įtrūkti arba susidėvėti, todėl nėra tokio stipraus efekto, lyginant su laminatėmis.

Estetinis plombavimas klinikoje ,,Dantų harmonija“ yra vienas geriausių šiuo metu prieinamų variantų. Norite pradėti džiaugtis savo dantimis ir ieškote procedūros, kuri jums padėtų tai padaryti, tuomet galime parekomenduoti estetinį plombavimą. Susitvarkyti dantis greitai ir kokybiškai dar nebuvo niekada taip paprasta.