lt

Laikui bėgant mūsų dantys kinta, keisdami savo formą, spalvą, paviršių, reaguodami į išorės veiksnius, maisto produktus, gėrimus. Šiuolaikiniai gydymo metodai padeda ne tik atkurti visiškai prarastus dantis, bet ir grąžinti estetinį vaizdą sveikiems dantims. Vos kartą ar kelis apsilankę klinikoje galėsite džiaugtis nuostabia šypsena ir lygiais dantimis. Estetinis plombavimas Jums siūlo neįtikėtinus rezultatus per itin trumpą laiką.

Estetinis plombavimas, anot klinikos „Dantų harmonija“ specialistų, yra minimaliai invazyvus dantų gydymo metodas, galintis pašalinti priekinių dantų formos, spalvos netolygumus, atkurti nuskilusius ar nudilusius dantis.

Jus gydantis gydytojas procedūros metu dantų paviršių padengia specialia kompozitine plomba. Esant poreikiui, pašalinami karieso pažeisti audiniai ir senos restauracijos. Kitu atveju tik pašiurkštinamas danties ir emalio paviršius siekiant, kad dantis ir plomba tinkamai susijungtų.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pabrėžia, kad estetinis plombavimas yra labai kruopštus ir preciziškas darbas, tada vertėtų iš anksto pasidomėti klinika, kurioje planuojate atlikti šią procedūrą, įvertinti specialistų patirtį ir rekomendacijas. Ne mažiau svarbi ir klinikoje naudojama įranga. Mūsų klinika naudoja tik naujausiomis technologijomis pagrįstą dantų gydymo techniką, o dirbantys specialistai turi ilgametę patirtį.

Kaip vyksta estetinis plombavimas?

Priekinių dantų forma yra ypatinga, turinti skirtingą reljefą, laikui bėgant ir pakitusią dantų spalvą ar spalvų variacijas. Estetinio plombavimo metu kiekvienas dentino ir emalio sluoksnis yra kruopščiai atstatomi, siekiant atkurti kiek įmanoma natūralesnią danties formą ir estetinį vaizdą.

Estetinis plombavimas idealiai tinka tiems, kurie:

  • turi dantis su ertmėmis, tačiau paties danties struktūra yra sveika, pažeidimai neapima šaknų ir dantenų;
  • reikia pakeisti dantų užpildus; kai kurios dantų plombos nėra ilgaamžės ir patvarios;
  • neteko nemažos danties dalies, tačiau liko pakankamai struktūros netiesioginiam plombavimui;
  • turi atlikti šaknies kanalo gydymo procedūrą, taip pat žinomo kaip endodontinis gydymas; šaknies kanalas apima užkrėstos pulpos pašalinimą; plomba naudojama siekiant išlaikyti danties struktūrą ir išvengti bakterijų kaupimosi viduje;
  • turi nuolatos skaudančius dantis – estetinis plombavimas gali padėti suvaldyti skausmą.

Procedūros rezultatai gali labai skirtis priklausomai nuo atliekamo plombavimo tipo, pažeisto danties vietos, odontologo įgūdžių lygio ir kt.

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas?

Procedūros trukmė priklauso nuo to, kiek dantų planuojama atkurti, kokia yra dantų atkūrimo priežastis ir ar yra papildomų komplikacijų. Vienam dančiui atkurti paprastai prireikia 1,5-2 val. Vieno apsilankymo metu klinikoje galima atlikti keturių dantų estetinį plombavimą. Jei Jums reikia atkurti daugiau dantų, prireiks kelių vizitų ir galėsite drąsiai džiaugtis puikia šypsena.

Jei nežinote, kokio dantų gydymo būdo Jums reikia, kokia yra procedūros eiga ar trukmė, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai yra visada pasirengę atsakyti į rūpimus klausimus, atlikti reikiamus tyrimus ir parinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį sprendimą.