lt

Estetinė šypsena – tai sveikatos ir grožio atributas, kuris suteikia daugiau pasitikėjimo, leidžia mėgautis gyvenimu ir drąsiai šypsotis. Tačiau ne visi gali pasigirti tobula dantų sveikata. Šiems žmonėms padėti klinikos „Dantų harmonija“ specialistai ir jie gali džiaugtis puikia dantų išvaizda.

Kas yra estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu yra atkuriami trūkstami ar pažeisti danties audiniai. Šis estetinės odontologijos metodas naudojamas norint atstatyti danties formą, dydį, spalvą, skaidrumą ar užpildyti tarpus tarp dantų. Dažniausiai estetinis plombavimas atliekamas priekinių dantų gydymui, tačiau gali būti taikomas ir krūminiams dantims, todėl estetinis plombavimas – tai neabejotinai tinkamas sprendimas, norintiems proporcingų, natūraliai baltų ir sveikai atrodančių dantų.

Kodėl verta rinktis estetinį plombavimą?

Tai greitas ir efektyvus būdas atkurti dantų netobulumus ir džiaugtis puikia šypsena. Estetiškai plombuojant yra maksimaliai išsaugomi danties audiniai, o gražiais dantimis galima džiaugtis po vieno vizito. Estetinį plombavimą rekomenduojama rinktis norint pakeisti senas ir patamsėjusias plombas, turint ėduonies pažeistus, nuskilusius ir nudilusius dantis. Taip pat ši procedūra gali būti reikalinga prieš pradedant ortodontinį gydymą, arba po jo.

Kaip atliekamas estetinis plombavimas?

Pirmojo vizito metu klinikos „Dantų harmonija“ specialistai įvertina dantų būklę, supažindina pacientą su tolimesne gydymo eiga. Prieš estetinio plombavimo procedūrą yra būtina atlikti burnos higieną, kai kuriais atvejais, norint geriausio rezultato, siūlomas dantų balinimas. Kito vizito metu, suteikiama vietinė nejautra, todėl procedūra yra visiškai neskausminga. Procedūros metu iš plombuojamų dantų pašalinami pažeisti audiniai, senos plombos.

Estetinis plombavimas gali išspręsti tokias problemas kaip:

  • karieso pažeisti dantys;
  • dantų jautrumas ir skausmas;
  • blogas burnos kvapas;
  • pakitusi dantų spalva;
  • nepasitikėjimas šypsantis.

Estetinis plombavimas yra atliekamas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kurios neturi jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui, todėl ši procedūra yra visiškai saugi.

Be to, estetinis plombavimas atliekamas įvairaus amžiaus žmonėms. Svarbiausia neuždelsti dantų gydymo ir į specialistus kreiptis kaip galima anksčiau, kol dantų pažeidimai yra nedideli. Tai užtikrina dar greitesnį ir malonesnį laiką odontologo kabinete.

Kaip prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo?

Estetinis plombavimas vidutiniškai tarnauja nuo 8 iki 10 metų. Trukmė ilgėja, jei pacientas tinkamai prižiūri savo dantis, atsisako žalingų įpročių. Jei norite gražią šypseną išsaugoti kuo ilgiau, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pataria vadovautis šiomis taisyklėmis:

  • po atlikto estetinio plombavimo pirmąsias 12-24 val. venkite vartoti dažančius maisto produktus ar gėrimus;
  • praėjus mėnesiui po procedūros, apsilankykite pas gydytoją – odontologą, kuris įvertins Jūsų dantų būklę;
  • laikykitės burnos higienos taisyklių: atsakingai valykite dantis, naudokite tarpdančių siūlą, venkite balinančių dantų pastų. Jų sudėtyje esančios rūgštys gali paspartinti plombų nusidėvėjimą;
  • reguliariai lankykitės pas odontologą. Po estetinio plombavimo procedūros, rekomenduojama vizitus planuoti kas 6 mėnesius. Norėdami išsaugoti jų pradinį baltumą ir natūralų blizgesį, atlikite dantų poliravimą;
  • pastebėjus pakitimus nedelskite ir kreipkitės į specialistus.

Klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai yra visada pasiruošę suteikti Jums išskirtinį dėmesį ir geriausią gydymą. Nepamirškite pasirūpinti savo dantų sveikata ir registruokitės vizitui jau šiandien!