lt

Estetinis plombavimas padeda atkurti trūkstamus ar pažeistus danties audinius. Estetinės odontologijos metodas, anot klinikos „Dantų harmonija“ specialistų, gali atstatyti pakitusią ar netaisyklingą danties formą, pakoreguoti dydį, spalvą, skaidrumą ar net panaikinti dantų tarpus. Dažniausiai atliekamas priekinių dantų estetinis plombavimas, bet gali būti taikomas ir krūminių dantų gydymui. Ši procedūra padės džiaugtis gražia ir sveikai atrodančia šypsena.

Specialistai estetinį plombavimą rekomenduoja rinktis pacientams, kurie nori pakeisti pasenusias ar spalvą pakeitusias plombas, turintiems ėduonies pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis. Ši procedūra taip pat padeda pašalinti dantų jautrumą ir skausmą, blogą burnos kvapą, pakitusią dantų spalvą, diskomfortą ir nepasitikėjimą savimi. Estetinis plombavimas gali būti reikalingas ir prieš arba po ortodontinio gydymo.

 

Kokio rezultato gali tikėtis pacientai?

Estetinis plombavimas per itin trumpą laiką padeda atkurti dantų pakitimus. Procedūros metu išsaugomi sveiki dantų audiniai, dantys nėra šlifuojami ir išlieka gyvybingi, šalinami tik pažeisti audiniai ir seni užpildai. Pacientai gali tikėtis tiksliai atstatytos danties formos. Specialistai atkuria net mažas daleles, tokias kaip vienodai užapvalintus dantų kampus, dantų plotį, kraštelius. Itin kruopštaus darbo rezultatas – tiek estetiškai, tiek funkcionaliai atkurti dantys.

Puikia šypsena ir estetiškai plombuotais dantimis galima džiaugtis jau po pirmojo vizito klinikoje.

Ką būtina žinoti apie estetinio plombavimo procedūrą?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai, visų pirma įvertina paciento dantų būklę, pateikia galimus gydymo būdus ir parengia gydymo planą. Prieš atliekant estetinį plombavimą svarbu atlikti profesionalią burnos higieną. Atsižvelgiant į paciento dantų spalvą, gali būti siūloma atlikti dantų balinimą.

  • Estetinis plombavimas yra visiškai neskausminga procedūra, jos metu naudojama vietinė nejautra.
  • Procedūros pagrindinis uždavinys yra atkurti dantų anatomiją, todėl juos plombuojant yra taikoma sluoksniavimo technika.
  • Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, neturinčios neigiamo poveikio žmogaus organizmui.
  • Estetinis plombavimas gali būti atliekamas bet kokio amžiaus žmonėms. Rekomenduoja į specialistus kreiptis kuo anksčiau – tol, kol pažeidimai yra maži.
  • Estetinio plombavimo rezultatais pacientai gali džiaugtis apie 8-10 metų. Tai tiesiogiai priklauso nuo to, kaip dantys prižiūrimi, kokie yra mitybos ar žalingi įpročiai.
  • Po procedūros 12-24val. nevartokite dažančių maisto produktų ar gėrimų.
  • Po mėnesio apsilankykite klinikoje, kuris įvertins estetinio plombavimo rezultatus.
  • Tinkamai prižiūrėkite dantis ir burnos ertmę – valykite dantis du kartus per dieną, naudokite tarpdančių siūlą, rinkitės ne balinančias dantų pastas.
  • Nepamirškite reguliariai apsilankyti pas odontologą. Rekomenduojama tai daryti kas 6 mėnesius. Siekiant išsaugoti dantų spalvą ir natūralų blizgesį, specialistai siūlo atlikti dantų poliravimą.
  • Jei pastebėjote dantų pakitimų, nedelsiant kreipkitės į klinikos specialistus.

Jei nežinote, kaip atkurti nuskilusius, pakeitusius spalvą ar pažeistus ėduonies dantis, abejojate dėl estetinio plombavimo rezultatų, kreipkitės į kliniką „Dantų harmonija“. Specialistai apžiūrės Jūsų dantis ir pateiks galimus gydymo variantus.