lt

Dantų tiesinimas breketais – populiariausias dantų tiesinimo būdas, tačiau šį kartą norime aptarti kitą vis populiarėjantį dantų tiesinimo būdą kapomis.

Jei norite išlaikyti sveiką burnos ertmę ir išvengti galimų ligų, tokių kaip periodontitas, dantų ėduonis ir kitos burnos priežiūros problemos, svarbu turėti tiesius, taisyklingai išdėstytus dantis. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai gali Jums padėti ištiesinti Jūsų dantis, atkurti taisyklingą sąkandį, pagerinti Jūsų burnos sveikatą ir sukurti gražią šypseną.

 „Invisalign“ siūlo puikų sprendimą, jei dvejojate, dėl tradicinių metalinių breketų. Geriausia šio dantų tiesinimo būdo dalis – kapos yra praktiškai nematomos. Tai vienas iš populiariausių klinikos ortodontinio gydymo metodų. Pacientai, pasirinkę šį dantų tiesinimo būdą, taip pat vertina komfortą ir patogumą gydymo metu.

Dantų tiesinimas kapomis – tai ortodontinio gydymo metodas, kurio metu dantys tiesinami naudojant beveik nematomas kapas, specialiai jums pagamintas naudojant 3D technologiją. Kapos keičiamos kas dvi savaites tol, kol Jūsų dantys palaipsniui juda link numatyto galutinio rezultato.

Kapos yra patogios, jų paviršius yra lygus, nebraižantis burnos. Taip pat Jums rečiau reikia lankytis klinikoje nei pasirinkus kitus dantų tiesinimo būdus.

Kaip veikia „Invisalign“?

Kiekvienas kapų komplektas dėvimas apie dvi savaites (nebent gydytojas nurodo kitaip). Kapas nusiimate tada, kai valgote, geriate, valote dantis. Kiekvienas naujas komplektas skatina dantis palaipsniui judėti link galutinio tikslo. Klinikoje reikia apsilankyti maždaug kartą per šešias savaites, kad gydytojas – ortodontas patikrintų, ar Jūsų gydymas vyksta taip, kaip buvo suplanuota.

Daugumos pacientų bendras gydymo laikas trunka nuo 9 iki 15 mėnesių, o gydymo metu dėvimų kapų skaičius yra nuo 18 iki 30. Žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus.

Kokio minimalaus amžiaus pacientai gali rinktis „Invisalign“ kapas?

„Invisalign“ rekomenduojama visiemssuaugusiems, nepriklausomai nuo Jų amžiaus. Jei dantų tiesinimas reikalingas paaugliui, būtina papildoma konsultacija ir apžiūra, kurios metu gydytojas- ortodontasapžiūrėjęs burnos ertmę, galės pateikti išvadą, ar gydymas tinka paauglio besivystantiems dantims ir dantenoms.

Kaip pradėti?

Dantų tiesinimas kapomis ar kitais dantų tiesinimo būdais padės Jums atkurti puikią šypseną ir išvengti galimų komplikacijų.
Pradėti reikėtų nuo pirminės konsultacijos, kurios metu gydytojas- ortodontas   išsamiai su Jumis aptars galimus dantų tiesinimo būdus, gydymo trukmę, kainą ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus

Neverta laukti, nes pasitikėjimas savimi, spinduliuojanti šypsena yra ranka pasiekiama!