lt

Jei jūsų dantys ar sąkandis yra netinkamai išsidėstę, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai siūlo įvairius dantų tiesinimo būdus. Gražią šypseną, tiesius dantis ir taisyklingą sąkandį galima turėti pasirinkus INVISALIGN dantų kapas. Dantų tiesinimas bus paprastesnis ir malonesnis nei breketais, o rezultatais galėsite džiaugtis per gana neilgą laiką.

Jei nežinote, koks dantų tiesinimas ir jo būdas yra tinkamiausias, mūsų specialistai atliks išsamią apžiūrą, reikiamus tyrimus ir pateiks galimus Jūsų dantų gydymo būdus.

Kas yra Invisalign?

Invisalign – tai ortodontinis gydymas, skirtas jūsų šypsenai pagerinti. Jis gali būti naudojamas ištaisyti lengvą ar vidutinio sunkumo dantų kreivumą. Tai yra alternatyva tradiciniams breketams. Daugelis pacientų renkasi Invisalign tiesinimo kapas, nes jos yra skaidrios ir praktiškai nematomos.

Invisalign dantys tiesinami nešiojant plastikines dantų tiesinimo kapas, skirtingai nei breketai, kuriems naudojami metaliniai tvirtinimai. Kapos pagaminamos individualiai pagal Jūsų burnos ir dantų formą. Dantų tiesinimo kapos palaipsniui kreipia Jūsų dantis į tinkamą vietą. Jie puikiai priglunda ir nesuteikia diskomforto.  Fiksatoriai padeda išlaikyti Jūsų dantis vietoje, o kapos formuoja burną ir žandikaulį, perkeldami dantis į tinkamą vietą. Siekiant geriausių rezultatų, Invisalign kapas reikėtų dėvėti 20–22 valandas kiekvieną dieną. Valgant ir valant dantis, kapas reikėtų nuimti.

Norėdami pradėti Invisalign procesą, pirmiausia turėsite suplanuoti mūsų ortodonto konsultaciją. Susitikimo metu padėsime nuspręsti, ar Invisalign tinka jūsų poreikiams. Ištirsime Jūsų dantis, žandikaulį ir išsidėstymą. Jei Invisalign jums netinka, galime pasiūlyti kitą variantą. Jei nuspręsite tęsti gydymą Invisalign, paimsime Jūsų dantų atspaudus. Lygintuvai yra pritaikyti prie jūsų dantų, todėl jie bus patogiai prigludę. Kai pasiimsite savo pirmąjį lygintuvų rinkinį, mes užtikrinsime, kad jie tinkamai tinka. Galite pradėti matyti rezultatus per kelias savaites nuo gydymo pradžios, tačiau visas gydymas vidutiniškai trunka nuo šešių iki 12 mėnesių.

Dantų tiesinimas Invisalign kapomis prasideda nuo išsamių tyrimų. Pradėjus dantų tiesinimą, turėsite reguliariai lankytis klinikoje, kad specialistai galėtų įvertinti Jūsų dantų padėtį. Susitikimų metu taip pat gausite naujas kapas. Mūsų ortodontas nustatys, kaip dažnai Jums reikia lankytis apžiūrai per visą Invisalign gydymo laikotarpį. Daugeliu atvejų pacientai turi atvykti pasitikrinti kas keturias–šešias savaites. Kiekvieno tolesnio susitikimo metu užtikrinsime, kad kapos būtų tinkamos ir dantų tiesinimo procesas vyktų sklandžiai. Jei kils kokių nors problemų, specialistai imsis reikiamų priemonių, kad kuo greičiau galėtumėte džiaugtis puikia šypsena.

Po gydymo Invisalign turėsite atvykti paskutinei konsultacijai. Šios konsultacijos metu gausite laikiklį. Pastarąjį turėsite nešioti tam, kad išlaikytumėte Invisalign gydymo rezultatus. Jei pamiršite nešioti fiksatorių, Jūsų dantys gali pradėti vėl krypti. Tokiu atveju gali prireikti papildomo ortodontinio gydymo.