lt

Dantų protezavimas yra kone dažniausiai klinikos „Dantų harmonija“ atliekama dantų atkūrimo procedūra. Pacientams, kurie dėl tam tikrų priežasčių (traumų, ligų ir pan.) praranda vieną ar kelis dantis, šiuolaikinė odontologija suteikia galimybę mėgautis gyvenimu ir mėgiamu maistu taip, kaip ir anksčiau.

Maksimaliai funkcionalūs ir atitinkantys natūralių dantų išvaizdą dantų protezai atkuria kramtymo funkciją, neleidžia irti žandikauliui ir atsirasti kitoms problemoms. Nesprendžiama prarastų dantų problema laikui bėgant gali sukelti didelių sveikatos problemų. Taigi ortopedinės odontologijos profesionalai rekonstruoja pacientų prarastus dantis tam, kad išsaugotų kitus dantis. Dantų protezavimas suteikia galimybę atkurti tiek pavienius dantis, tiek dantų grupes. Iš specialios keramikos masės pagaminti dantų protezai yra beveik identiški natūralių dantų audiniams, todėl protezai puikiai prisitaiko prie žmogaus organizmo.

Dantų protezavimas: kada jį reikia atlikti?

Dantų protezavimas, anot klinikos „Dantų harmonija“ specialistų, paprastai atliekamas pažeistus dantų audinius turintiems pacientams, kuomet natūralaus danties ar kelių dantų nebeįmanoma išgelbėti naudojant plombines medžiagas ar atliekant estetinį plombavimą. Dantų protezavimas gali būti taikomas bet kokiam kiekiui dantų ir bet kuriems dantims – tiek priekiniams, tiek šoniniams, tiek krūminiams.

Jei nežinote, koks dantų atkūrimo būdas Jums yra tinkamiausias, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai suteiks išsamią konsultaciją, atliks reikiamus diagnostinius tyrimus ir pasiūlys geriausius variantus.

Pacientams siūloma rinktis iš fiksuotų ir išimamų dantų protezų.

Neišimamais dantų protezais laikomi protezai, kurie yra pritvirtinami ant dantų implantų; bemetalės keramikos, cirkonio oksido, metalo keramikos vainikėliai; ant nušlifuotų dantų šalia prarastų dantų tuščios ertmės esančių dantų tvirtinami dantų protezų tiltai.

Išimamais dantų protezais laikomi lanko atramos protezai („biugeliai“) ir plokštelės.

Dantų protezavimas: kokį dantų atkūrimo būdą pasirinkti?

Kaip jau minėjome, prieš pasirenkant konkretų dantų atkūrimo būdą, pacientams atliekami reikiami tyrimai ir suteikiama išsami konsultacija. Nors dantų protezavimas ir nėra sudėtinga procedūra, svarbu tinkamai pasirinkti profesionalų patyrusį specialistą, pasidomėti naudojamomis protezų gamybos medžiagomis, jų kokybe ir klinikoje turima modernia įranga.

Klinika „Dantų harmonija“ naudoja tik aukščiausios kokybės modernias burnos ir dantų diagnostikos ir protezų gamybos technologijas. Tokiu būdu pilnai kontroliuojamas visas dantų protezų gamybos procesas ir užtikrinama preciziška jų kokybė bei tikslumas. Tai padeda padaryti klinikoje turima įranga, atliekama 3D kompiuterinė tomografija, skaitmeninės panoraminės ir dentalinės rentgeno nuotraukos. CAD/CAM danų protezų laboratorija padeda iki menkiausių detalių atkurti ir pagaminti dantų protezus.

Puikia šypsena ir atkurtais dantimis galite džiaugtis labai greitai. Jums tereikia kreiptis į klinikos „Dantų harmonija“ profesionalus, kurie suteiks visą informaciją ir atsakys į rūpimus klausimus. Praradę vieną ar kelis dantis, nedelskite ir į specialistus kreipkitės kiek įmanoma greičiau. Tai padės užtikrinti sklandų dantų atkūrimo procesą.