lt

Netekę danties, natūralu, kad galime pasimesti tarp krūvos informacijos ir įvairių nuomonių apie konkrečius dantų atkūrimo būdus. Dantų protezavimas – vienas iš klinikos „Dantų harmonija“ pacientų pasirenkamų dantų atkūrimo būdų.

Yra įvairių dantų protezavimo būdų, šiame straipsnyje aptarsime neišimamus dantų protezus, tarp jų – dantų protezų tiltus.

Kas yra dantų protezų tiltai?

Jei netekote vieno ar kelių dantų, dantų protezų tiltas Jums padės susigrąžinti prarastą dantį ar dantis bei toliau mėgautis pilnavertišku gyvenimu. Dantų protezavimas dantų protezų tiltais – tai neišimamas protezas, kurio nė nejausite. Tokie protezai įprastai tarnauja 10-15 metų ar ilgiau.

Dantų tiltas tai tarsi tiltas, jungiantis tarpą tarp dviejų dantų. Jei Jums trūksta daugiau nei dviejų dantų, gali būti dedamas dantų tiltas, tvirtinamas ant implantų. Dantų tiltas gali būti gaminamas iš metalo, cirkonio ir  keramikos derinių.

Kodėl geriau rinktis kitą dantų atkūrimo būdą?

Pagrindinės priežastys, dėl kurių klinikos „Dantų harmonija“ specialistai rekomenduoja rinktis dantų implantavimą, vietoje dantų atkūrimo dantų protezų tiltais:

  1. Dažniausiai dantų protezų tiltams būtina naudoti sveikus dantis, kad ant jų būtų galima uždėti karūnėles. Du dantys esantys šalia prarasto danties yra nušlifuojami ir tarpas užpildomas danties imitacija.
  2. Dantų protezų tiltai nesprendžia žandikaulio kaulo nykimo problemos.
  3. Jeigu trūksta vieno ar kelių dantų, galima atkurti defektą pavieniais dantimis, o ne sujungta konstrukcija. Tai leidžia turėti tarpdančius užtikrinant lengvesnę priežiūrą, higieną ir komfortą.
  4. Greitesnė procedūra, reikalaujanti mažesnio skaičiaus apsilankymų.

Dantų protezavimas, dantų implantavimas ar kita svarbi dantų gydymo procedūra reikalauja ypatingo dėmesio. Tuo tarpu planavimas yra svarbiausias žingsnis siekiant sėkmingo rezultato. Tai prasideda nuo pirmosios konsultacijos klinikoje. Susitikimo metu pasikalbėsite su vienu iš mūsų specialistų, kuris atliks išsamų Jūsų esamos burnos būklės įvertinimą, aptars Jūsų tikslus ir išklausys visus Jūsų lūkesčius. Po konsultacijos parengiamas individualus gydymo planas, kuris užtikrins gydymo eigą ir norimą  rezultatą