Dantų implantavimas tampa vis dažnesnis pasirinkimas tarp žmonių, norinčių atkurti šypseną. Nors praeityje tai buvo ganėtinai nemaloni ir sudėtinga procedūra, šiuolaikinės technologijos ir pažangus mokslas dantų implantavimą pavertė labiau prieinamu pasirinkimu. Burnos ertmė yra viena iš jautriausių žmogaus kūno vietų, tad būtina tinkamai pasiruošti procedūrai. Šiame straipsnyje mūsų specialistai dalinasi praktiniais patarimais, kaip pasiruošti dantų implantavimo procedūrai.
Dantų implantavimas yra odontologinė procedūra, kurios metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas, tampantis pagrindu atkurtam danties vainiku. Jis atrodo ir funkcionuoja, kaip natūralus dantis. Dantų implantavimas yra modernus ir populiarus būdas atkurti trūkstamus dantis, nes jis siūlo ilgaamžišką ir natūralią išvaizdą.
Šios trys dalys ir sudaro dantų implantą, kuris atkuria danties funkcionalumą, estetiką, yra ilgaamžiškas ir patogus sprendimas.
Dantų implantavimas gali būti rekomenduojamas įvairiais atvejais. Dažniausiai tai yra tada, kai žmogui trūksta vieno ar daugiau dantų dėl traumos, dantų ligos ar amžiaus. Implantai gali būti naudojami atkuriant vieną, kelis dantis ar visą dantų konstrukciją. Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems nepatinka ar nepatogu naudoti išimamus dantų protezus.
Dantų implantavimas yra svarbus sprendimas, kuris pagerins Jūsų gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra sudėtinga procedūra, svarbu tinkamai pasiruošti ir įsitikinti, kad turite visa reikiama informacija.
Jei turite klausimų ar abejonių dėl dantų implantavimo, visada galite kreiptis į savo odontologą ar kitą sveikatos priežiūros specialistą, kad gautumėte daugiau informacijos.
Naudinga informacija ir patarimai apie dantų sveikatą…
Kodėl verta tiesinti kreivus dantis?
Iš kokių etapų susideda dantų implantavimas?
Kokiais būdais gali būti atliekamas dantų protezavimas?
Keraminių ir titaninių dantų implantų palyginimas
Kuris variantas ekonomiškai palankesnis – dantų protezavimas ar dantų implantavimas?
Dantų implantai ir dantų protezai: kuo jie skiriasi?