lt

Dantų netekimas – tai dažna ne tik vyresnio, bet ir jaunesnio amžiaus žmonių problema. Daugybė jaunų žmonių praranda dantis po įvairiausių traumų, gimdymo, ligų, ir kt. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai yra pasiruošę suteikti Jums geriausią gydymą ir atstatyti prarastus dantis taikydami moderniausias dantų implantavimo technologijas.

Kas yra dantų implantavimas?

Dantų implantavimas – tai procedūra, kurios metu prarasti dantys pakeičiami dantų implantais. Dantų implantacija odontologijoje taikoma jau daugiau nei penkis dešimtmečius, todėl yra pažangiausias metodas, padedantis atkurti kramtymo ir estetinę funkcijas.

Implantavimo eiga

Dantų implantavimo eigą sudaro du  etapai.

Pirmame etape atliekama diagnostika. Pirmo vizito metu klinikos „Dantų harmonija“ gydytojai – odontologai konsultuoja, atlieka rentgenologinius tyrimus ir diagnostiką. Antro vizito metu pradedama chirurginė invazija. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą įsukamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinas dantis. Laikino danties išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų. Tai vadinama vienmomente implantacija.

Antrasis etapas prasideda po 2-3 mėnesių. Vizito metu nuimamas atspaudas ir ant impalnto pritvirtinamas vainikėlis. Procedūra būna baigta.

Kodėl verta rinktis dantų implantus?

Dantų atkūrimas implantais yra pranašesnis už kitus dantų atstatymo būdus, tokius kaip dantų tiltai ar dantų protezai.

  • Dantų implantacijos metodu atkurti dantys yra ilgaamžiški. Klinikoje „Dantų harmonija“ dantų implantų gamintojai implantui suteikia viso gyvenimo garantiją.
  • Po procedūros dantys – stabilūs ir estetiški. Dantų implantai yra fiksuoti, todėl pacientai gali džiaugtis dantų stabilumu ir komfortu, kurio nesuteikia dantų tiltas ar protezai.
  • Nors implantų kaina yra didesnė už kitas dantų atstatymo priemones, tai yra ilgalaikė investicija, kuri leis džiaugtis gražia šypsena visą gyvenimą.
  • Dirbtinio danties neįmanoma atskirti nuo tikro. Moderni CAD/CAM technologija leidžia atkurti identišką tikrų dantų spalvą, tūrį ir tankį, todėl dantų protezas visiškai nesiskirs nuo jūsų tikrų dantų.
  • Geresnė sveikata. Implantavus trūkstamus dantis, šalia esantys dantys lieka nepažeisti. Be to, ant implanto yra tvirtinama keramikos karūnėlė. Ji lyg tikras dantis atkuria kramtymo funkciją ir leidžia džiaugtis pilnavertišku gyvenimu. 

Kada reikalingas dantų implantavimas?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai rekomenduoja laiku pasirūpinti dantų sveikata ir juos gydyti.  Pasirinkus dantų implantavimo metodą, sustabdomas kaulo nykimas, sumažinama uždegimo rizika. Taip pat atkuriama kramtymo funkcija ir estetinis vaizdas.

Kokiomis aplinkybėmis draudžiama atlikti dantų implantavimą?

  • Procedūros atlikti nerekomenduojama jaunesniems negu 18 metų pacientams, nes jų žandikaulis vis dar keičiasi. Dėl to didėja galimybė dantims žandikaulio lanke atsidurti netaisyklingoje padėtyje.
  • Dantų implantavimo metodas nerekomenduojamas žmonėms sergantiems lėtinėmis širdies ir kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu, periodontitu. Tai gali apsunkinti implanto gijimą ir procedūra gali būti nesėkminga.
  • Procedūrą rekomenduojama atidėti nėščiosioms.

Jei abejojate, ar Jums tinka dantų gydymas implantais, ar norite gauti daugiau informacijos šia tema, kreipkitės į klinikos „Dantų harmonija“ odontologus. Jums bus suteikta individuali konsultacija, kurios metu specialistai Jums parinks tinkamiausią gydymo būdą.