lt

Šypsena – svarbi žmogaus išvaizdos dalis. Ne veltui sakoma, kad šypsena tai yra tarsi sielos veidrodis. Dėl įvairių genetinių ligų, traumų ar kitų bėdų žmogus gali netekti vieno, kelių ar net visų dantų. Šiuolaikinės technologijos ir vienas efektyviausių dantų implantavimo būdųAll-On-4® suteikia galimybę atkurti net ir visus prarastus vieno žandikaulio dantis.

Net jei ir daug kam atrodo, kad dantų praradimas tik estetinė problema, fiziologiškai žmogaus organizmas susiduria su gerokai didesnėmis problemomis. Praradus kelis ar didelę dalį dantų sutrinka kramtymo funkcija, gali pakisti žandikaulio padėtis, atsirasti galvos ar kaklo skausmų. Ilgainiui, kai kuriems pacientams atsiranda ir psichologinių sutrikimų. Žmonės dažniausiai kompleksuoja šypsotis, todėl vengia bendrauti su kitais žmonėmis, užsidaro savyje.

Gydymas All-On-4® metodika atkuriama dantų kramtymo funkcija

Švedų bendrovės „Nobel Biocare®“ sukurta All-On-4® gydymo metodika efektyviai išsprendžia ne tik išvaizdos bėdas, bet ir užkerta kelią žandikaulio nykimui bei kitų problemų atsiradimui. Kiekvienas danties vainikėlis nereikalauja atskiro implanto, nes tik keturi implantai yra įsriegiami į žandikaulį.

Jei dėl tam tikrų priežasčių praradote visus vieno ar abiejų žandikaulių dantis, po pirminės konsultacijos klinikoje „Dantų harmonija“ profesionalai Jums atliks diagnostiką, įvertins kaulo anatomoiją, tankį ir implantus išdėstys individualiai pagal Jūsų žandikaulio padėtį.

All-On-4® gydymo metodika atliekamas dantų implantavimas padeda atkurti maksimaliai natūraliai atrodančius dantis ir puikią šypseną be kaulų persodinimo operacijos (tokios procedūros metu gerokai pailgėja gydymo trukmė, didėja komplikacijų tikimybė).

Tuomet, kai pacientui įsriegiami implantai, ant jų iš karto tvirtinamas laikinųjų dantų tiltas. Po šios procedūros prasideda gijimo etapas, trunkantis apie 2-3 mėnesius. Pilnai praėjus gijimo periodui, prie implantų tvirtinamas nuolatinių dantų tiltas. Pastarasis yra gerokai patogesnis už išimamas dantų plokšteles ir kone identiškai atkartoja natūralių žmogaus dantų išvaizdą ir funkcijas.

Verta paminėti, kad All-On-4® gydymo metodika tikrai nėra pigiausias dantų implantavimo būdas, tačiau jis yra gerokai efektyvesnis už kitus dantų atkūrimo būdus.

Jei dantų implantus tinkamai ir reguliariai prižiūrėsite, galėsite jais džiaugtis visą gyvenimą. Išskirtinai tik dantų implantai padeda atkurti visą dantį nuo pat jo šaknies iki vainiko. Kiti dantų atkūrimo metodai, tokie kaip dantų protezavimas, atkuria tik danties vainiką, kitaip sakant, matomą danties dalį virš dantenų. Dantų atkūrimas implantais galimas ir tada, kai pacientai praranda vieną, kelis šalia esančius ar net visus dantis. Tyrimų duomenimis, net 97 – 98 proc. implantavimo procedūrų yra sėkmingos.

Jei nežinote, kokį dantų implantavimo būdą pasirinkti, kviečiame atyvkti į konsultaciją klinikoje „Dantų harmonija“. Klinikos profesionalai suteiks išsamią konsultaciją, atliks reikiamus diagnostinius tyrimus, įvertins Jūsų dantų būklę ir rekomenduos tinkamiausius dantų implantavimo būdus.