lt

Dantų praradimas – tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus pacientų problema, kylanti dėl traumų, genetinių priežasčių, įvairių ligų, prastos higienos ir kt. Dantų implantavimas padeda atkurti prarastus dantis ir vėl džiaugtis puikia šypsena ir mėgiamu maistu.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pateikia atsakymus į dažniausiai pacientams kylančius klausimus apie dantų implantavimą.

Nr. 1. Praradau vieną ar kelis dantis. Kur ir kada man reikia kreiptis?

Visų pirma, rekomenduojame kreiptis į savo gydytoją odontologą ir burnos chirurgą. Jei nuolatinio gydytojo dar neturite, rinkitės ilgametę patirtį turinčią kliniką, kurioje dirba patyrę savo srities specialistai, naudojama moderni ir šiuolaikiška diagnostinė ir dantų implantų gaminimo technika.

Nerekomenduojame pasitikėti vien tik internete sklandančiomis pavienėmis nuomonėmis ar pažįstamų pasakojimais. Dažnai tokia informacija yra netiksli arba iškreipta, todėl gali neatitikti realybės. Be to, kiekvieno paciento dantų ir burnos ertmės būklė individuali, tad ir siūlomi gydymo ar dantų implantavimo sprendimai būna skirtingi.

Nr. 2. Iš ko susideda dantų implantavimas?

Dantų implantavimas susideda iš 3 etapų.

Visų pirma, specialistai apžiūri ir įvertina paciento dantų ir burnos ertmės būklę, atlieka rentgeno ir kitus reikiamus diagnostinius tyrimus. Pacientas supažindinamas su esama situacija ir galimais gydymo būdais. Tuomet detaliai suplanuojamas dantų implantavimo procesas, atliekami paruošiamieji darbai, sudaromas paciento gydymo planas.

Dantų implantacijos arba chirurginio etapo metu atliekama implantacija, kurios metu prie implanto yra pritvirtinamas laikinas danties vainikas. Trečiame etape atlikus šiuos veiksmus po gijimo laikotarpio prie implanto yra pritvirtinamas nuolatinis danties vainikas.

Nr. 3. Kiek dantų gali būti implantuojami vienos procedūros metu?

Dantų implantų skaičiui ribojimų nėra. Jus gydantis gydytojas, atsižvelgdamas į Jūsų individualią situaciją, pateiks galimus variantus.

Nr. 4. Ar dantų implantavimas yra saugus?

99 proc. visų dantų implantų prigija.

Nr. 5. Kas kiek laiko reikia keisti dantų implantus?

Tinkamai ir reguliariai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

Nr. 6. Ar dantų implantavimo procedūra atliekama naudojant sedaciją?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pacientams, kurie dėl tam tikrų priežasčių to pageidauja, siūlo gydymą taikant sedaciją. Tokiu būdu vykdant dantų implantavimą pacientas yra užmigdomas ir nejaučia jokio diskomforto. Sedaciją (sąmonės slopinimą, sukeliamą vaistais) atlieka profesionalus gydytojas anesteziologas.

Sedacija dažniausiai taikoma pacientams, kuriuos procedūros metu pykina, jie turi didelę baimę, būtina atlikti ilgą ir sudėtingą procedūrą ar dėl kitų priežasčių.

Jei praradote vieną ar kelis dantis, specialistai ragina kreiptis kiek įmanoma greičiau. Atsižvelgiant į individualią paciento būklę, gydytojas pateiks galimus sprendimo būdus, sudarys gydymo planą ir pradės dantų implantavimo procesą. Prireikus, bus atliktos papildomos procedūros. Jei turite papildomų klausimų, abejojate dėl konkrečios procedūros sudėtingumo, eigos, kainos ar turite kitų klausimų, kviečiame atvykti apžiūrai.

 

Dantų Harmonija