lt

Dantų implantavimas, pasak klinikos „Dantų harmonija“ specialistų, yra neskausmingas ir ilgaamžis prarastų dantų atkūrimo būdas. Praktika rodo, kad, tinkamai prižiūrimi dantų implantai, pacientams gali tarnauti dešimtmečius ar net visą gyvenimą.

Dantų implantavimas, kaip ir daugelis kitų odontologijos procedūrų, gali būti atliekamas ne jaunesnėms nei 16 metų merginoms ir ne jaunesniems nei 18 metų vaikinams. Specialistai nerekomenduoja tokių procedūrų jaunesniems pacientams, nes į vis dar besiformuojantį žandikaulį įsriegti implantai gali neatnešti norimų rezultatų. Vyresnio amžiaus žmonėms amžiaus apribojimai nėra taikomi. Tam tikrais išimtiniais atvejais kai kuriems žmonėms dantų implantavimas negali būti atliekamas dėl turimų patalogijų.

Dantų implantavimas: ką reikia žinoti apie diagnostinius tyrimus

Prieš sudarant gydymo planą, Jus gydantis gydytojas atliks panoraminę arba 3D rentgeno nuotrauką tam, kad įvertintų burnos ertmės būklę ir žandikaulio kaulo tankį. Konsultacijos metu svarbu gydytoją informuoti apie savo sveikatos būklę, žalingus įpročius ir kitus svarbius dalykus. Tokiu būdu gydytojas įvertins galimas rizikas. Jei būtina, prieš dantų implantavimą Jums bus paskirtos kitos dantų gydymo procedūros, atlikta profesionali burnos higiena.

Sudarius gydymo planą, pacientas supažindinamas su gydymo eiga, preliminariais terminais ir kaina. Įprastai dantų implantavimas trunka apie 4 mėnesius, tam reikalingi 4-5 vizitai klinikoje.

Dantų implantavimas: kaip pasiruošti?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai rekomenduoja prieš dantų implantacijos operaciją nerūkyti mažiausiai 3 dienas. Po operacijos rekomenduojama nerūkyti bent 7 dienas. Jei operacijos metu kartu su dantų implantavimu atliekama ir kryptinė kaulo regeneracija ar sinuso dugno pakėlimas, rūkymas gali turėti reikšmingą įtaką. Jei nesilaikoma rekomendacijos nerūkyti bent 10 dienų, procedūra gali būti nesėkminga, o pooperacinis laikotarpis – sudėtingas.

Dantų implantavimas kaip ir daugelis kitų dantų operacijų reikalauja nepriekaištingos higienos. Taigi prieš atliekant dantų implantavimą būtina profesionali dantų higiena. Po dantų implantavimo procedūros taip pat svarbu reguliariai lankytis pas specialistus ir atlikti profesionalią dantų higieną.

Dantų implantavimas: ką būtina žinoti apie procedūros eigą

Dantų implantavimas yra gana nesudėtinga ir neskausminga operacija, dažniausiai trunkanti 30-45 minutes. Operacijos metu pacientui su vietine nejautra yra įsriegiamas implantas į žandikaulį toje vietoje, kurioje trūksta danties. Svarbu tai, kad pacientas yra sąmoningas ir gali stebėti dantų implantavimo eigą. Po šios procedūros klinikos specialistai suteikia visą informaciją apie įsriegtą implantą, žaizdos priežiūrą, medikamentų vartojimą ir numato siūlų ištraukimo datą. Paprastai siūlus reikia ištraukti po 7-10 dienų.

Jei kyla klausimų, abejojate, ar dantų implantavimas yra geriausias būdas atsatyti Jūsų prarastus dantis, klinikos „Dantų harmonija“ profesionalai pasirengę atsakyti į visus klausimus. Nedelskite ir kreipkitės į specialistus kiek įmanoma greičiau – išvengsite galimų komplikacijų ir sveikatos sutrikimų.

Dantų Harmonija