lt

Norite pakeisti trūkstamus ar nepataisomai pažeistus dantis? Nežinote, kokią odontologinę procedūrą jums reikėtų atlikti? Klinika „Dantų harmonija“ dantų implantavimą rekomenduoja pacientams, norintiems atkurti natūralių dantų išvaizdą, funkciją ir pojūtį. Dantų implantai turi daugybę privalumų, kurių vienas pagrindinių – jie pakeičia trūkstamus ir pažeistus dantis. Jei vis dar nesate tikri, ar jums verta rinktis dantų implantus, apsvarstykite šiuos privalumus.

Sukurti tam, kad būtų ilgaamžiai

Dantų implantai yra neįtikėtinai patvarūs ir, tinkamai atlikus dantų implantavimo procedūrą, reguliariai prižiūrint, gali tarnauti visą gyvenimą. Titano implantas, įsriegiamas tam, kad atkartotų natūralią danties šaknies struktūrą. Tuomet, kai implantas integruojasi į organizmą , jis tampa tvirtu. Dantų implantavimo procedūrą turėsite atlikti tik vieną kartą ir turėsite puikią atkurtą šypsenąą.

Žandikaulio kaulo audinių atkūrimas

Dantų implantai naudingi ne tik toms burnos dalims, kurias galima pamatyti plika akimi. Jie papildomai apsaugo vidinę burnos struktūrą. Žandikaulis patiria didelį stresą, kai netenkame danties ar kelių dantų, jo struktūra ima kisti. Tuo tarpu dantų implantai chirurginiu būdu implantuojami tiesiai į žandikaulį ir veikia kaip atkurtasdantis ar dantys. Kadangi dantų implantai imituoja natūralias jūsų danties šaknis, jie palaiko jūsų žandikaulio kaulo audinį ir apsaugo nuo kaulų irimo.

Natūralių dantų apsauga

Netekę dantų prarandame ne tik estetinę išvaizdą. Tarp dantų atsiradęs tarpas daro žalą ir likusiems sveikiems dantims. Paprastai dantys iš abiejų trūkstamo danties pusių pasislenka tarpo kryptimi. Tarpai tarp jūsų natūralių dantų gali turėti įtakos jūsų sąkandžiui, kramtymui ir, žinoma, estetiniam vaizdui. Jei delsiate, likusių dantų padėtis kinta ir tampa vis sudėtingiau išsaugoti sveikus dantis ir atkurti prarastus. Be to, prastas sąkandis gali neigiamai paveikti apatinio žandikaulio sąnarį, o tai gali sukelti traškesį, ausų skausmus ir uždegimus ar migreną.

Specialistai pabrėžia, kad, siekiant apsaugotumėte savo natūralius dantis, labai svarbu kuo greičiau pakeisti trūkstamus dantis. Jei per vienerius metus implantas nepakeičia trūkstamo danties, kaulo sritis praranda apie ketvirtadalį savo tūrio. Tai apriboja ir gali sukelti papildomų problemų norint atlikti implantaciją  ateityje – gali būti sudėtingesnis atkūrimo procesas.

Pagerėjusi tartis ir kramtymas

Naudodami dantų implantus neturėsite problemų kalbėdami, nes jie niekada nepajudės iš savo vietos. Be to, turėdami dantų implantus galėsite mėgautis maistu taip pat, kaip su natūraliais dantimis.