lt

Danties netekimas gali būti nemalonus siurprizas kiekvienam iš mūsų. Netekę danties, žmonės praranda pasitikėjimą savimi, vengia šypsotis. Negana to, tampa sunkiau kramtyti maistą, o tai gali sukelti virškinimo sutrikimus. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai yra pasiruošę išspręsti prarasto danties problemą ir sugrąžinti Jums nuostabią šypseną, kuria galėsite džiaugtis visą gyvenimą.

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantai yra metaliniai sraigteliai imituojantys tikrąją prarasto danties šaknį. Ant implantų yra tvirtinami protezai. Dantų implantai gaminami iš titano. Šis metalas nepriekaištingai atitinka žmogaus anatomiją, nesukelia alerginių reakcijų ir garantuoja greitą gijimą. Implantai gali būti įgręžiami į apatinį ir viršutinį žandikaulius, todėl ant jų galima atkurti ne vieną dantį, bet viso žandikaulio dantis.

Kaip vyksta dantų implantavimo procedūra?

Dantų implantavimas yra visiškai neskausmingas ir trunka nuo dviejų iki trijų vizitų klinikoje. Pirmojo vizito metu klinikos „Dantų harmonija“ odontologai atlieka išsamius tyrimus ir diagnostiką. Įvertinę kiekvieną individualų atvejį, specialistai pradeda chirurginę invaziją. Pacientui į žandikaulį  implantuojamas danties implantas, ant kurio tvirtinamas laikinas dantis.

Kitas vizitas numatomas po keleto mėnesių. Jo metu ant danties implanto tvirtinamas ilgalaikis cirkonio oksido danties vainikas, kuris savo spalva ir forma visiškai atitinka natūralius dantis.

Kodėl rekomenduojama rinktis dantų implantus?

  • Ilgaamžiškumo garantija. Danties implantai yra fiksuoti, tai reiškia, jog jie yra patvarūs bei puikiai atitinka prarasto danties šaknies anatomiją. Jų nereikia išimti ar keisti.
  • Paprasta priežiūra. Ant danties implanto yra tvirtinamas vainikėlis, kuris atstoja prarastą dantį. Jis nereikalauja papildomos priežiūros.
  • Atstatoma normali kramtymo funkcija. Pakeitus iškritusį dantį implantu, atstatoma kramtymo funkcija. Po procedūros Jūs vėl galėsite mėgautis savo mėgstamu maistu.
  • Patrauklus ir estetiškas vaizdas. Po dantų implantavimo pacientai džiaugiasi galėdami drąsiai šypsotis. Tobula šypsena suteikia laisvę džiaugtis gyvenimu, o tai teigiamai veikia žmogaus emocinę būklę.
  • Nors dantų implantai kainuoja daugiau nei kitos dantų atstatymo priemonės (dantų protezai ar dantų tiltai). Tai yra investicija, kuri garantuoja ne tik šypsenos grožį, bet ir ilgalaikę dantų sveikatą.

Kokiais atvejais dantų implantai nerekomenduojami?

Dantų implantavimo procedūra neatliekama žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis. Širdies ir kraujagyslių problemos, cukrinis diabetas ar chemoterapijos gydymas neigiamai veikia bendrą žmogaus sveikatos būklę. Dėl šių priežasčių paciento organizmas gali atmesti svetimkūnį. Tai galioja ir žmonėms, turintiems žalingų įpročių. Cigaretėse esančios cheminės medžiagos gali neleisti implantui prisitvirtinti žandikaulyje, todėl gydymas implantais gali nepasiteisinti. Be to, dantų implantavimas nerekomenduojamas nėščiosioms.

Vis dėlto, gražią šypseną gali turėti visi. Užsiregistruokite vizitui klinikoje „Dantų harmonija“ jau šiandien. Specialistai įvertins Jūsų sveikatos būklę ir paskirs būtent Jums tinkančius prarastų dantų atkūrimo būdus.