lt

Natūralu, kad prarasti dantys sukelia gausybę nepatogumų – pacientai negali valgyti mėgiamų maisto produktų, vengia šypsotis, sutrinka kalba. Ne mažiau svarbu ir suprasti rizikas, kurias didina neatkurti dantys. Savo ruožtu dantų implantai atkuria žmogaus gyvenimo kokybę ir suteikia galimybę turėti dantis, natūralius lyg nuosavus.

Plačiau apie tai – klinikos „Dantų harmonija“ straipsnyje. Specialistai atsako į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus.

Klausimas Nr. 1. Praradau vieną dantį, tačiau man tai netrukdo. Ar būtina rinktis dantų implantus? Kaip žinoti, ar dantų implantai yra kokybiški?

Daugelis pacientų mano, kad dantų implantai ir dantų atkūrimas būtinas tik dėl estetinės išvaizdos. Tai toli gražu nėra tiesa, kone – atvirkščiai. Estetinis vaizdas tėra viena maža visų problemų virtinės dalis. Net ir vienas prarastas dantis gali sukelti dideles sveikatos problemas – sutrikdyti kramtymo funkciją, sukelti virškinimo problemas, paskatinti žandikaulio nykimą ir kt.

Šiuolaikiniai ir įvairaus amžiaus žmonėms taikomi dantų implantai atkuria šypseną ir estetinį vaizdą bei įprastas natūralių dantų funkcijas (kramtymo funkcija atkuriama beveik 100 proc.), stabdo žandikaulio kaulo nykimą.

Prieš pasirinkdami dantų atkūrimą atliekančią kliniką, būtinai pasidomėkite joje dirbančiais specialistais, naudojama technika, patirtimi dantų implantavimo srityje.

Jei abejojate, ar toks dantų atkūrimo būdas tinkamas būtent Jums, klinikos „Dantų harmonija“ specialistai suteiks išsamią konsultaciją, apžiūrą ir atliks reikiamus diagnostinius tyrimus. Klinikoje naudojama tik aukščiausios kokybės moderni diagnostinė technika, dirba patyrę ir savo kompetencijas nuolat tobulinantys specialistai, todėl galite būti užtikrinti paslaugų ir dantų implantų kokybe.

Klausimas Nr. 2. Kaip žinoti, ar dantų implantai man tiks ir nebus atmetimo reakcijos?

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pabrėžia, kad dantų implantai yra vienas moderniausių dantų atkūrimo būdų visų pirma dėl savo universalumo ir minimalios alerginių reakcijų rizikos. 97-98 proc. pacientų gali džiaugtis prigijusiais dantų implantais be jokios alerginės reakcijos. Didelės įtakos tam turi naudojamos medžiagos ir procedūrą atliekantys specialistai – kokybiškos medžiagos ir savo srities profesionalai gali užtikrinti maksimalią dantų implantavimo kokybę.

Klausimas Nr. 3. Ar dantų implantai gali būti dedami jauniems pacientams?

Dantų atkūrimas dantų implantais, anot specialistų, gali būti taikomas visiems, išskyrus tuos asmenis, kurių žandikaulis dar nesusiformavęs (paprastai merginos iki 16 metų ir vaikinai iki 18 metų). Dantų implantų dėl įvairių priežasčių prireikia tiek jaunesniems, tiek vyresniems pacientams.

Specialistai pabrėžia, kad svarbu nepamiršti apie tinkamą dantų implantų priežiūrą. Paprastai gydytojas rekomenduoja dantų šepetėlį ir dantų siūlą, tinkantį pooperaciniam laikotarpiui. Procedūros atlikimo dieną rekomenduojama nerūkyti, nevartoti alkoholio, karštų gėrimų ar maisto.

Kiekviena situacija yra individuali, tad išsamią konsultaciją konkrečiam pacientui suteiks klinikos „Dantų harmonija“ specialistai. Svarbu nedelsti ir dantis atkurti kiek įmanoma greičiau.