lt

Dantų implantai yra viena iš pažangiausių dantų atkūrimo technologijų, kuria domisi ir naudojasi įvairiausių kartų žmonės, norintys patobulinti šypseną, užkirsti kelią ateities dantų problemoms bei užtikrinti ilgaamžišką dantų funkcionavimą. Nors ši tema yra vis dažniau aptariama industrijos profesionalų bei suinteresuotų klientų – vis dar iškyla klausimų, kada jų reikia, kaip išsirinkti tinkamiausią sprendimą bei kaip tinkamai juos prižiūrėti.

Dantų implantai: prabanga ar būtinybė?

Praeityje dantų implantavimas buvo pažengęs ženkliai mažiau, nei dabar. Kaina, procesai, medžiagos bei limituotos technologijos vertė žmones rinktis dantų implantus tik kaip būtinybę. Todėl ši procedūra buvo naudojama tik po funkcinių dantų ekstrakcijos. Šiais laikais dantų implantai yra modernus ir patikimas būdas atkurti trūkstamus arba problematiškus dantis.

Dantų implantai yra dančio formos struktūros, kurios dėl savo panašumo į natūralius dantis atkuria sėkmingą šypseną, gerina kalbėjimą ir maisto kramtymo funkcijas. Dantų implantai gali tapti ne tik estetiniu, bet ir funkcionaliu sprendimu, leidžiančiu vėl džiaugtis pilnaverte kasdienybe.

Taigi, inovacijoms žengiant į priekį, tikime, jog implantai taps vis populiaresniu pasirinkimu, leidžiančiu žmonėms džiaugtis sveikais dantimis visam gyvenimui.

Dantų implantų pasirinkimas

Šiais laikais klientai gali džiaugtis net keliais dantų implantų tipais bei pasirinkimais, tenkinančias skirtingus poreikius. Pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo dantų būklės, burnos sveikatos ir individualių poreikių. Pavyzdžiui, yra galimybė įstatyti vieną implantą, kelis, arba atkurti ir visą dantų sistemą. Pagrindinė implanto struktūra susideda iš metalinio varžtelio, kuris yra įstatomas į žandikaulį, vietoje dantų šaknų. Procedūra atliekama greitai ir profesionaliai,  pacientas gali jausti šiokį tokį diskomfortą, tačiau efektyvūs nuskausminamieji užtikrina minimalų skausmą. Kokios struktūros dantų implantavimo reikia būtent jums – geriausiai patars jūsų odontologas.

Pats implantas dažniausia yra gaminamas iš titano – metalo, labiausiai tinkančio žmogaus organizmui. Titanas nesukelia alerginės reakcijos ir efektyviai suauga su žandikauliu.

Kita medžiaga, plačiai naudojama dantų implantų gamybai yra cirkonis. Jis yra šviesesnis nei titanas bey tarpusavyje suderina geriausias metalo ir keramikos savybes. Dėl šių priežasčių – šios medžiagos implantai yra plačiai naudojami šypsenos tobulinimui.

Dantų implantų priežiūra, užtikrinanti ilgaamžiškumą

Dantų implantai, kaip ir natūralūs dantys, reikalauja reguliarios priežiūros. Tai reiškia reguliarų dantų valymą, naudojant dantų siūlą, taip pat reguliarius vizitus pas odontologą, kas tris mėnesius atliekant dantų higieną. Svarbu laikytis visų odontologo rekomendacijų, nes tai padeda užtikrinti implantų ilgaamžiškumą.

Taip pat, verta paminėti, jog tabakas ir alkoholis neigiamai veikia dantų implantų būklę, todėl norint turėti nepriekaištingus dantis – šių įpročių patartina vengti.

Konsultacijos svarba

Renkantis dantų implantus, svarbu pasitarti su patyrusiu odontologu. Jie padės nuspręsti, kuris implantų tipas yra tinkamiausias jūsų situacijai, taip pat pateiks informaciją apie operaciją ir priežiūrą po jos. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie tai bei pačią procedūrą – kreipkitės į mus ir mes mielai atsakysime visus klausimus.

Dantų implantai yra ne tik prabanga, bet ir būtinybė tiems, kuriems reikia atkurti trūkstamus dantis. Su tinkama priežiūra ir profesionaliu odontologų pagalba, dantų implantai, tai ilgaamžiškas ir patogus sprendimas, leidžiantis jums vėl pasitikėti savo šypsena.