lt

Dantų implantai – tai bene vienas patikimiausių metodų, norint atstatyti prarastus dantis. Tai puiki investicija, siekiant susigrąžinti gražią šypseną ir komforto jausmą.

Dantų implantai yra viena iš naujausių dantų atkūrimo technologijų, nes gali atstatyti ne tik pavienius dantis, bet ir visą dantų eilę. Tai žingsnis į priekį, nuo tiltinių konstrukcijų bei protezų. Dantų implantai taip pat nesiskiria niekuo nuo natūralių dantų, todėl tai saugus, inovatyvus sprendimas, su tinkama priežiūra, leidžiantis mėgautis dantų implantais visą gyvenimą.

Kokio amžiaus žmogus, gali svarstyti dantų implantus?

Dantų implantai gali būti įsriegiami bet kokio amžiaus sveikam žmogui, kurio žandikaulis yra susiformavęs, tai dažniausiai įvyksta nuo 18 metų. Žinoma, norint sumažinti komplikacijų riziką, implantuoti dantis galima, kai žmogui gali būti atliekama dantų šalinimo procedūra ar burnos operacija bei nėra jokių šalutinių neigiamų veiksnių kaip: nesveikos dantenos, netvirtas žandikaulio kaulas ir t.t. Siekiant gauti norimus rezultatus, būtina pasikonsultuoti su odontologu bei atrasti tinkamiausią gydymo būdą.

Dantų implantai – kas tai ir kaip jie veikia?

Danties implantas – tai nedidelis metalinis varžtelis, sraigtas, kuris pakeičia danties šaknį bei yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Dantų implantai dažniausiai yra gaminami iš titano, nes ši medžiaga yra tinkamiausia žmogaus organizmui, nesukelia alerginės reakcijos. Žmogaus organizmas šį sraigtą priima kaip savą audinį. Prigijus dantų implantams, yra tvirtinami fiksuoti arba nuimami danties pakaitalai.

Verta žinoti, jog implantuojant vieną ar kelis dantis, aplinkiniai dantys išlieka sveiki bei nepažeisti, nes skirtingai nei su kitais dantų atkūrimo metodais, jie nėra šlifuojami. Dantų implantai taip pat leidžia atkurti dantį nuo šaknies iki vainikėlio, skirtingai nei dantų protezavimas. Visos procedūros trukmė gali būti ilgesnė nei 6 mėnesiai. Trukmei įtakos turi daugybė faktorių, keli iš jų yra: dantenų, žandikaulio kaulo būklė.

Dantų implantų privalumai

Dantų implantai pasižymi itin naudingomis savybėmis bei privalumais. Keli iš privalumų yra:

  • Patvarumas, ilgaamžiškumas – su tinkama priežiūra, jie gali tarnauti visą gyvenimą, nes yra pagaminti iš titano, itin patvarios medžiagos;
  • Komforto jausmas – dantų implantai suteikia natūralumo jausmą, skirtingai nei išimami dantų protezai, todėl maksimaliai sugrąžina kramtymo funkciją;
  • Pagerėjusi burnos higiena – su dantų implantais itin lengva išvalyti tarpdančius bei pašalinti maisto likučius, skirtingai nei naudojant tradicines karūnėles su tiltais;
  • Estetinis vaizdas – dantų implantai yra žinomi dėl savo pobūdžio atrodyti lyg natūralus dantys, todėl suteikia galimybę džiaugtis plačia šypsena.

Dantų atkūrimas su ALL-ON-4® dantų implantų technologija

All-on-4® gydymo metodika, kuri naudoja tik 4 implantus, norint atkurti vieno žandikaulio dantis. Ši moderni technologija leidžia išvengti kaulo priauginimo procedūrų bei reikia tik vieno vizito, kurio metu yra įsriegiami implantai, sukuriantys stabilų pagrindą naujiems dantims. Su šia metodika yra maksimaliai atkuriama kramtymo funkcija bei atkuriamas estetinis grožis. Pacientas gali komfortiškai gyventi su naujaisiais dantimis bei mėgautis aktyviu gyvenimu, nes skirtingai nei dantų protezai, dantų implantai yra neišimami.