lt

Dantų implantai tai – galimybė turėti sveikai ir gražiai atrodančią šypseną nenaudojant išimamų protezų. Prarasto danties ar dantų atkūrimas Jums leis mėgautis pilnavertišku gyvenimu – valgyti, šypsotis, juoktis, kalbėtis ir mėgautis kasdieniais malonumais. Dėl šiuolaikinių dantų implantavimo metodikų, Jums neteks patirti skausmo ar nemalonių pojūčių.

Implantavimą pacientai dažniausiai renkasi praradę vieną, kelis ar visus dantis. Priežastys gali būti įvairios – genetinės problemos, dantų pažeidimai, infekcijos, patologija (tokia kaip periodontitas) ir ėduonis. Patys dantų implantai tai – dirbtinės varžtelio formos į kaulą įstatomos dantų šaknys. Prie pastarųjų tvirtinami vainikėliai. Tokiu būdu prarasto ar pašalinto danties šaknis pakeičiama danties implantu. Šie implantai yra pagaminti iš prie organizmo prisitaikančios ir alergijos nesukeliančios medžiagos – titano. Dantų implantai tinka bet kokio amžiaus suaugusiems žmonėms, todėl atkurti prarastus dantis – niekada nevėlu.

 Dantų implantų privalumai

  1. Puiki išvaizda ir savijauta. Dantų implantai padeda jaustis ir atrodyti lygiai taip pat kaip su natūraliais ir sveikais dantimis. Dantis reikia prižiūrėti įprastai – valyti du kartus per dieną dantų šepetėliu, skalauti dantų skalavimo skysčiu ir naudoti dantų siūlą.
  2. Gali būti naudojami su kitomis dantų atkūrimo priemonėmis. Jei pasirinksite dantų implantavimą, Jums nereikės išimamų dantų protezų. Norėdami sukurti maksimaliai estetišką vaizdą ir atkurti natūralų kramtymą, odontologai implantavimą naudoja kartu su karūnėlėmis, tiltais, prisukamais protezais.
  3. Ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Atsakingai prižiūrimi dantų implantai, kartais dar vadinami „amžinaisiais protezais“, Jums tarnaus labai ilgai.
  4. Saugi technologija. Atliekant dantų implantavimą, neapkraunami šalia esantys dantys. Protezuojant ant implanto ir dedant tiltą, nebūtina šlifuoti šalia esančių dantų.
  5. Prieinama kaina. Kiti protezavimo būdai, tokie kaip dantų tiltai be implantavimo ar vainikėliai ant nuosavo šlifuoto danties, reikalauja daugiau investicijų – tiek laiko, tiek pinigų.
  6. Jausitės užtikrintai. Būsite tikri, jog Jūsų protezai ant implantų yra patikimai pritvirtinti. Jie neiškris, nenuslys ar „neatkibs“ valgant, juokiantis ar plačiai šypsantis.
  7. Stabdo kaulo nykimą. Praradus vieną, du ar daugiau dantų, tuščios ertmės burnoje gali sukelti rimtų sveikatos problemų ir, laikui bėgant, stipriai pakenkti Jūsų žandikaulio formai, sąkandžiui. Dantų implantai atlieka natūralių dantų funkciją – paskirsto kramtymo jėgos krūvį, jį perduoda žandikauliui, todėl žandikaulio kaulas netirpsta.

Gydymas implantacijos būdu susideda iš kelių etapų, naudojant skirtingas technologijas. Konsultacijos metu odontologas įvertina paciento dantų būklę diagnostikos metodu. Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai individualiai įvertinę paciento dantų būklę, pasiūlo tinkamiausią dantų gydymo būdą.

Esant būtinybei, prieš implantaciją pašalinami negyvi ir nesveiki dantys. Į tuščias ertmes įsriegiami implantai bei parenkami laikinieji dantys. Praėjus 2-3 mėnesiams, nuimami laikinieji dantys ir pridedami nuolatiniai vainikėliai arba 12-os dantų prisukami protezai.