lt

Balti dantys, spindinti šypsena ir gera nuotaika puošia bet kurį žmogų. Dėl genetikos, burnos higienos, įvairių ligų, tam tikrų gėrimų ir maisto produktų dantų spalva kinta. Šiuolaikinės technologijos siūlo kone efektyviausią ir saugiausią dantų balinimo būdą „Zoom!” sistema.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai pateikia svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti pacientams, svarstantiems apie dantų balinimą „Zoom!” sistema.

Kodėl verta rinktis dantų balinimą „Zoom!” sistema?

  • Šio dantų balinimo būdo dėka dantų spalva gali pasikeisti net iki 8 atspalvių. Dantų balinimo rezultatą galėsite matyti iš karto po procedūros, o per artimiausias 48 valandas dar labiau pabals.
  • Dantų balinimui naudojamos tik saugios balinimo medžiagos – 6 proc. vandenilio peroksidas ir amorfinio kalcio fosfatas. Tuo metu, kai vandenilio peroksidas skyla, deguonis prasiskverbia į emalį ir dentiną taip balindamas pacientų dantis.
  • Dantų balinimas nesukelia dantų jautrumo. Balinimo „Zoom!” sistema metu klinikoje naudojamas balinimo gelis, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, florido ir kalio nitrato. Šios medžiagos dantų balinimo metu geba prasiskverbti į dantų audinius, užpildyti atvirus dentino kanalėlius ir maksimaliai sumažinti dantų jautrumą. Be to, susiformuoja paviršinis sluoksnis, kuris padengia dantų nelygumus, todėl vizualiai dantys atrodo lygesni ir labiau blizga.
  • Pasirinkus šį dantų balinimo būdą galite būti tikri dėl dantų saugumo – balinimo metu nepažeidžiami kietieji danties audiniai. Naudojant dantų balinimo lempą dantys nekaista, todėl tai nesukelia jokio pavojaus pulpai (nerviniam danties audiniui).

Ką reikėtų žinoti prieš dantų balinimą?

  • Prieš pasirenkant tinkamiausią dantų balinimo būdą būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu bus įvertina individuali dantų būklė, prireikus, paskirti papildomi diagnostiniai tyrimai ir/ar gydymas. Dantų balinimo metu dantys ir dantenos turi būti sveiki.
  • Prieš dantų balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinamos apnašos ir kiti nešvarumai.
  • Svarbu žinoti, kad atliekant dantų balinimą nėra balinami dantų užpildai, laminatės, vainikėliai, tiltai ir kt. Po balinimo procedūros pagal naują dantų atspalvį gali būti parinkti nauji dantų užpildai, laminatės ar kt.
  • Jei turite negyvybingus dantis, kurie dėl traumos ar turėto endodontinio gydymo pakeitė spalvą, jų spalvą galima pakeisti tik endodontinio dantų balinimo metu.
  • Jei Jūsų dantys pakeitė spalvą dėl prastos burnos higienos, turite kariozinius dantų pažeidimus, senus, pralaidžius užpildus ar abrazinius dantų pažeidimus, sergate dantų ar kitomis sunkiomis ligomis, gydytojas Jums gali nerekomenduoti atlikti dantų balinimo procedūros.
  • Dantų balinimas nerekomenduojamas nėščioms, maitinančioms moterims ir pacientams iki 18 metų.

Jei abejojate, kuris dantų balinimo būdas Jums labiausiai tinka, atvykite į konsultaciją klinikoje „Dantų harmonija“. Klinikos specialistai įvertins Jūsų dantų būklę ir pasiūlys efektyviausius dantų balinimo variantus.