lt

Sutikime, kad tie žmonės, kurie turiu natūraliai baltus dantis ir aplinkinius apdovanoja šypsena, atrodo žavingai. Šypsena tai – tarsi grožio ir nuoširdumo simbolis. Deja retas gali pasigirti natūraliai baltais dantimis. Šiuolaikinė odontologija ir dantų balinimas suteikia galimybę atkurti natūralų dantų baltumą ir džiaugtis spindinčia šypsena vos po vieno apsilankymo odontologo kabinete.

Klinikos „Dantų harmonija“ specialistai naudoja aukščiausios kokybės dantų balinimo medžiagas ir techniką, todėl dantų balinimo metu dantys nėra pažeidžiami ar kitaip sugadinami.

Dantų spalva bėgant metams kinta. Kodėl?

Anot specialistų, dantų spalva kinta dėl daugelio dalykų. Kai kurių pacientų dantys gelsta su amžiumi, kai kurių – dėl įvairių ligų, genų, antibiotikų vartojimo ar prastos higienos. Dantys labai reaguoja ir į dažančius gėrimus bei maisto produktus, nuolatinį rūkymą.

Ar verta rinktis dantų balinimą?

Natūralu, kad baltesni dantys atrodo sveikiau, tvarkingiau ir patraukliau. Dažnam baltesni dantys prideda daugiau pasitikėjimo savimi.

Dantų balinimo būdai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Klinikoje „Dantų harmonija“ siūloma rinktis tik saugius, patikimus ir tyrimų patikrintus dantų balinimo būdus. Klinikoje siūlomas dantų balinimas „Zoom!“ sistema, dantų balinimas kapomis arba dantų balinimas lazeriu.

Pasirinkus dantų balinimą „Zoom!“ sistema pacientai gali džiaugtis baltesniais dantimis vos po 1,5 val. procedūros. Šis dantų balinimo būdas yra saugus ir efektyvus. Atliekant dantų balinimą, dantenos apsaugomos specialia medžiaga, ant pačių dantų uždedama balinančios medžiagos ir ji 4 kartus po 15 minučių yra aktyvuojama 404-500 mm ilgio mėlyna šviesa.

Dantų balinimas kapomis labiausiai tiks pacientams, nenorintiems sėdėti odontologo kėdėje, mat visą balinimo procesą galima reguliuoti patiems. Visų pirma nuimami dantų atspaudai ir pagal juos pagaminamo individualios kapos. Į pastarąsias namuose pacientai turi įdėti dantis balinančios medžiagos. Kapas su balinančia medžiaga reikia nešioti po 2-4 val. arba užsidėti einant miegoti. Įprastai dantų balinimas kapomis trunka apie 10 dienų.

Pacientų itin mėgiamas ir dantų balinimas lazeriu. Tai pažangus, veiksmingas ir saugus dantų balinimo būdas. Specialaus lazerio monochrominės savybės ir speciali želė leidžia leidžia klinikos „Dantų harmonija“ specialistams ypatingai saugiai ir greitai atlikti dantų balinimą. Apsilankyti odontologo kabinete pacientams prireikia vieną arba kelis kartus.

Prieš balinant dantis lazeriu nustatoma dantų spalva pagal „Vita“ spalvų skalę. Siekiant apsaugoti dantenas nuo vandenilio peroksido, jos apsaugomos specialia medžiaga. Ta pačia medžiaga naudojama ir dantų paviršių apsaugai, jei pacientas turi apsinuoginusių dantų kaklelių, esant emalio erozijai ar kitoms problemoms. Dantų balinimas lazeriu yra paprasta procedūra, kurios metu dantys padengiami 25-45 proc. vandenilio peroksidu. Pastarasis aktyvinamas lazeriu. Lazeris paspartina cheminę oksidacijos reakciją ir dantys bąla greičiau.

Jei abejojate ar nežinote, kokį dantų balinimo būdą pasirinkti, atvykite į kliniką konsultacijai.