lt

Kasdien žvelgdami į veidrodį, dažnas galime ne tik pasidžiaugti savo išvaizda, bet ir įžvelgti tam tikrų trūkumų. Kažkam galbūt nepatinka veide atsiradusios raukšlės, kitą gali erzinti išryškėjusios strazdanos ar apgamai, o kai kurie žmonės nedrįsta savo atvaizdui net nusišypsoti. Pastarieji, veikiausiai, nėra patenkinti savo dantų būkle. Galbūt jie pageltę? Balti dantys – vienas svarbiausių nepakartojamos šypsenos elementų. Ar jūs esate patenkintas savo išvaizda ir galite pasidžiaugti baltais dantimis? Jeigu ne – neverta nusiminti, nes pageltusius ir pirminį spindesį praradusius dantis gali išgelbėti dantų balinimas, kurį kiekvienam gali atlikti profesionalūs odontologijos gydytojai.

Daugelis žmonių drovisi plačiai nusišypsoti, nes nėra patenkinti savo šypsenos išvaizda ir trokšta, jog dantys būtų baltesni. Ne visi ryžtasi dantų balinimo procedūroms, nes baiminasi, jog jos gali pakenkti dantims, susilpninti jų emalį ir paskatinti dantų gedimą. Dantų balinimo procedūros, kurios dažniausiai atliekamos nepatikimomis priemonėmis ir neprižiūrint kvalifikuotų specialistų, gali sukelti dantims nepageidaujamą šalutinį poveikį ir neišpildyti pageidauto rezultato. Balinti dantis savarankiškai ir neįvertinant galimų pasekmių – išties rizikinga ir nerekomenduotina, todėl atlikti tokio pobūdžio procedūras vertėtų patikėti tiems, kurie puikiai išmano savo darbą ir naudoja kokybiškas bei patikimas medicinines priemones. Dantų balinimas, atliekamas profesionalaus odontologo, suteikia greičiausią ir kokybiškiausią trokštamą rezultatą, juolab, jog šiuolaikiniai dantų balinimo metodai, naudojami odontologijos srityje, yra itin saugūs, patikimi ir veiksmingi.

Vieni pažangiausių dantų balinimo būdų – procedūra naudojant „Zoom!“ sistemą bei dantų balinimas lazeriu. Abi šios dantų balinimo procedūros atliekamos po išsamios konstultacijos su odontologu, kurios metu yra įvertinama paciento dantų būklė bei sudaromas tikslus gydymo planas, norint pasiekti geriausią rezultatą. Šie dantų balinimo metodai yra naudojami odontologo kabinete, todėl visas procesas vykdomas atsakingai ir profesionaliai, o pacientai baltesne šypsena gali džiaugtis jau vos po kelių procedūrų.

Dar vienas dantų balinimo būdas, kuris yra ne mažiau efektyvus už minėtuosius – tai balinimas kapomis. Ši procedūra yra aptariama su gydytoju odontologu, o pacientas, gavęs tikslius nurodymus bei specialiai jam, pagal individualius jo dantų antspaudus, pagamintas kapas, balinimo procesą vykdo savarankiškai namuose.

Jeigu šiandien nesate patenkintas savo atvaizdu veidrodyje, kurį temdo patamsėję dantys – jau rytoj galite sau plačiai nusišypsoti ir gėrėtis balta bei spindinčia šypsena. Rinkitės tik saugias ir patikimas dantų balinimo procedūras ir džiaukitės norimu rezultatu!