lt

Galite pamiršti skausmingas procedūras, trumpo efekto dantų baltumą, didelę kainą ir dantų jautrumą. Naujausios technologijos kiekvienam suteikia galimybę džiaugtis nuostabia šypsena. Tikrą perversmą dantų balinimo srityje sukėlęs dantų balinimas Philips ZOOM sistema pašalina net ir įsisenėjusias arbatos, kavos ar vyno dėmes, o dantys pašviesėja net 8 atspalviais.

„Dantų harmonija“ specialistai siūlo tris skirtingus dantų balinimo metodus – balinimą kapomis, lazeriu ir „Zoom!“ sistema. Pažangia Philips ZOOM sistema dantys balinami naudojant unikalų amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido turintį balinimo gelį. Medžiagos įsiskverbia į dantų audinius ir užpildo atvirus dentino kanalėlius. Tokiu būdu sumažinamas dantų jautrumas, paviršinis sluoksnis padengia nelygumus ir Jūs galite džiaugtis lygesniais ir blizgesniais dantimis. Tai visiškai saugus būdas pasiekti norimo dantų baltumo, o jo veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Procedūras atlieka profesionalūs odontologai, užtikrinantys maksimalų kokybę.

Kuo ypatinga ZOOM dantų balinimo sistema?

 • Ryškūs rezultatai, kurie pasiekiami mažiau nei per valandą trunkančią procedūrą.
 • Dėl Philips blue LED technologijos ir 6 proc. vandenilio peroksido tirpalo dantys pašviesėja net 8 atspalviais. Nedidelė vandenilio peroksido koncentracija įsiskverbia į danties audinius ir atstato emalio blizgesį.
 • Galite pamiršti apie dantų jautrumą ar skausmą po dantų balinimo procedūros. Tirpių kalcio druskų ir fosforo kombinacija sumažina sukeliamą jautrumo efektą, užtikrina maksimalų baltumą ir apsaugo nuo karieso.
 • Dantų balinimas nerekomenduojamas vaikams iki 13 metų amžiaus, nėščioms bei krūtine maitinančioms moterims.
 • Sukuriamas perlo baltumo efektas ir pašalinamos arbatos, kavos, uogų ar raudono vyno dėmės, esančios ant dantų.
 • Dantų balinimo metu naudojamas Europos Sąjungos direktyvas atitinkantis 6 proc. balinimo gelis.

Kaip atliekamas dantų balinimas?

 • Klinikos odontologai apžiūri ir įvertina paciento dantų būklę, išsiaiškina paciento lūkesčius ir supažindina su balinimo procesu. Dantų balinimas gali būti atliekamas tik tiems pacientams, kurių dantys ir dantenos yra sveiki, prieš procedūrą atlikta profesionali burnos higiena, pašalintos dantų apnašos.
 • Prieš dantų balinimo procedūrą dantys nuvalomi pemzos milteliais, izoliuojama burnos gleivinė (išvengiant traumų), uždedami specialūs akiniai.
 • Ant dantų užtepamas specialus gelis, kuris aktyvuojamas ultravioletine šviesa. Balinimo ciklas kartojamas 3 – 5 kartus, tai užtrunka apie 45-60 minučių.
 • Po dantų balinimo procedūros dantys padengiami apsauginiu kremu su fluoru.
 • Odontologas įvertina dantų spalvos skalės pakitimus ir paaiškina, kaip išsaugoti pasiektą rezultatą.

Kaip prižiūrėti dantis po procedūros?

Po dantų balinimo procedūros dantis galite prižiūrėti įprastai juos valant du kartus per dieną. Jei norite maksimalaus efekto, „Dantų harmonija“ odontologai rekomenduoja dantis valyti tarpdančiu siūlu, dantų valymui naudoti balinančią dantų pastą, vengti dantų spalvą keičiančių gėrimų (juodos arbatos, kavos, vyno ir pan.).