lt

Dantų implantavimas inovatyvia „Trefoil” sistema – preciziškas apatinio žandikaulio dantų atkūrimas

Atnaujinta: 2 sausio 2024

Dantų netekimas – itin didelė problema, kuri daro neigiamą įtaką ne tik žmogaus išvaizdai, bet ir psichologinei būklei ir bendrai gyvenimo kokybei. Net ir vieno danties netekęs žmogus gali susidurti su sutrikusiomis kramtymo funkcijomis, netaisyklinga tartimi bei aibe kitų, sveikatos problemų. Dantų atkūrimo būdų šiais laikais yra labai daug. Pacientai, kurie siekia kokybiškiausio, natūraliausiai atrodančio dantų atkūrimo rezultato, dažniausiai pasirenka dantų atkūrimo implantais būdą. Kokybiški dantų implantai kaina lenkia kitas dantų atkūrimo priemones, tačiau šis dantų atkūrimo metodas turi labai svarių, kiekvienam žmogui itin aktualių privalumų. Kaip tik todėl dantų implantavimas yra vis labiau populiarėjanti ir sparčiai tobulinama dantų atkūrimo metodika. Trefoil” sistema – viena naujausių ir pažangiausių dantų atkūrimo implantais technologijų. Ką reikėtų žinoti apie inovatyvią Trefoil” sistemą? Ir kokiais atvejais galima atlikti dantų implantavimą taikant šį dantų atkūrimo metodą?

Kas yra „Trefoil” sistema?

Trefoil” sistema – dantų implantavimo metodas, kuris suteikia galimybę ant trijų implantų atkurti visus, apatinio žandikaulio dantis. Pažangus implantavimo metodas leidžia visapusiškai atkurti apatinį žandikaulį per 1-2 dienas. Pasitelkiant Trefoil” dantų atkūrimo metodą, vienos procedūros metu pašalinami funkcionalumą praradę paciento dantys ir į apatinį žandikaulį efektyviai įsriegiami trys implantai. Atlikus šiuos veiksmus, nuimamas specialus dantų atspaudas, kuris iš karto perduodamas į laboratoriją. Susiklosčius palankioms aplinkybėms, dar tą pačią dieną pacientas gali džiaugtis nuolatiniais apatinio žandikaulio dantimis ir sėkmingai įgyvendinta dantų implantavimo procedūra.

Pagrindiniai „Trefoil” sistemos privalumai

Taikant „Trefoil” dantų atkūrimo metodiką, dantų implantavimo metu yra naudojama unikali konstrukcija, turinti specialų fiksavimo mechanizmą. Fiksavimo mechanizmas, atsižvelgiant į žandikaulio struktūrą, leidžia nesudėtingai koreguoti implantų sriegimo padėtį, todėl dantų implantavimo procedūra atliekama itin preciziškai bei tiksliai.  Inovatyvi „Trefoil” sistema ne tik nepriekaištingai atkuria prarastus, apatinio žandikaulio dantis, bet ir sugrąžina sąkandžio stabilumą, stiprumą. „Trefoil” sistema užtikrina itin kokybišką bei ilgaamžį dantų atkūrimo rezultatą, todėl atlikus dantų implantavimo procedūrą pacientas nejaučia jokio diskomforto bei gali džiaugtis estetiška šypsena ir sėkmingai atkurtomis dantų funkcijomis.

„Trefoil” sistemos trūkumai

Vieša paslaptis, jog dantų implantai kainos atžvilgiu nėra pats patraukliausias pasirinkimas. Sąlyginai didelė kaina lydi ir dantų implantavimo taikant „Trefoil” metodiką būdą. Vis tik, objektyviai įvertinus tai, jog ši sistema visam gyvenimui išsprendžia dantų netekimo problemą, kainos rodiklis daugeliui pacientų nebeatrodo neracionalus. Iki smulkmenų ištobulinta „Trefoil” sistema tikrai neturi didelių trūkumų. Itin retais atvejais, kai pacientai, kuriems buvo atliktas dantų implantavimas, nesilaiko gydytojų pateiktų rekomendacijų, galima susidurti su tam tikromis komplikacijomis, kurios dažniausiai yra laikinos. Rūkantiems pacientams gali pasirekšti implanto zonoje išsivysčiusi infekcija arba audinių, esančių greta implanto, uždegimas. Kai kuriems pacientams pasireiškia trumpalaikis, pooperacinis kraujavimas. Labai retais atvejais galima susidurti ir su blogai pritaikyto protezo rizika, tačiau reikėtų pabrėžti, kad tokios komplikacijos tikimybė taikant  „Trefoil” sistemą yra labai menka.

Daugelis žmonių nepalankiai vertina tikrai ne dantų implantų kokybę ar funkcionalumą, o dantų atkūrimo implantais paslaugos kainą.  „Trefoil” sistema – efektyvus ir finansiškai pakankamai palankus dantų atkūrimo būdas žmonėms, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra netekę didesnio kiekio, apatinio žandikaulio dantų. Tokia procedūra nereikalauja sudėtingo, įvairių taisyklių varžomo parengiamojo laikotarpio. Taip pat ji tikrai nepasižymi sunkiu, diskomfortą ar komplikacijas keliančiu pooperaciniu laikotarpiu. Todėl vienareikšmiškai, jeigu neturite apatinio žandikaulio dantų ir ieškote greito ir efektyvaus dantų atkūrimo metodo – „Trefoil” implantavimo technologija gali būti tai, ko Jums reikia.