lt

Kodėl svarbu pasirinkti gerai žinomų gamintojų dantų implantus?

Atnaujinta: 26 vasario 2024

Dantų implantacija – populiari ir pakankamai dažnai atliekama odontologinė procedūra, aktuali visiems pacientams, norintiems efektyviai atkurti prarastus dantis. Daugelis žmonių, planuojančių atlikti dantų implantaciją, tikrai žino, kad dantų implantavimas gali būti atliekamas su skirtingų rūšių implantais. Taip pat dauguma pacientų tikrai pastebėjo, jog skirtinga sandara pasižymintys dantų implantai skiriasi ne tik savo estetinėmis ar funkcinės savybės, bet ir kaina. Kardinaliai skirtinga kaina gali pasižymėti ir tos pačios sudėties, tačiau skirtingų gamintojų dantų implantai. Kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą dantų implantų gamintoją? Ir kodėl visada vertėtų rinktis tik ilgametę patirtį turinčių gamintojų dantų implantus?

Kokybiški implantai – ilgametę patirtį turinčių gamintojų gaminiai

Nors dantų implantacija iki šių dienų yra laikoma itin pažangiu, naujos kartos dantų atkūrimo metodu, tačiau pirmieji dantų implantai pradėti gaminti bene prieš 70 metų. Tai reiškia, jog puikiai žinomi dantų implantų gamintojai, tokie kaip „Nobel Biocare“, implantų gamybos technologiją pradėjo tobulinti žymiai seniau nei nauji, tik šiuo metu rinkoje savo vietos ieškantys, dantų implantų gamintojai. „Nobel Biocare“ dantų implantai yra ne tik puikiai ištirta, bet ir laiko patikrinta dantų implantų rūšis. Taigi, pasirinkus ilgametę patirtį turinčio gamintojo dantų implantus, galėsite lengviau nuspėti dantų implantų ilgaamžiškumo rodiklius bei pačios, dantų implantacijos sėkmę. Analogiškai, laiko nepatikrinti, ką tik sukurti dantų implantai greičiausiai pasižymės šiek tiek mažesne kaina, tačiau jų funkcionalumo, kokybės bei ilgaamžiškumo rodiklių iš anksto nuspėti tikrai negalima.

Kokie dantų implantų gamintojai yra geras pasirinkimas? 

Šiais laikais dantų implantų gamyba užsiima tikrai nemažai kompanijų. Greičiausiai įmonių, užsiimančių dantų implantų gamyba be didelių pastangų galėtume surasti bent šimtą. Vis tik, iš tikrųjų patikimus, ilgametę patirtį turinčius dantų implantų gamintojus galima nesudėtingai suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Vienas iš pavyzdžių – „ „Nobel Biocare“ kompanija, besispecializuojanti dantų implantų gamybos veikloje nuo 1965 m. Dėl laiko patikrintos, tačiau nuolat tobulinamos dantų implantų gamybos technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagų, naudojamų dantų implantų gamyboje, būtent šios gamintojo implantus savo pacientams drąsiai rekomenduoja didžioji dalis gydytojų-odontologų.

Kokiomis išskirtinėmis savybėmis pasižymi „Nobel Biocare“ dantų implantai?

Niekam jau nėra naujiena, jog danų implantų gamybos procese yra naudojama titano medžiaga. Tokia sudėtimi pasižyminčius dantų implantus šiais laikais gamina bene visos, implantų gamyba užsiimančios kompanijos. Vis tik, dantų implanto kokybei įtaką daro ne tik pati titano medžiaga, bet ir taikomi gamybos metodai, teisingas implanto paviršiaus struktūros sudarymas ir daugelis kitų veiksnių. Titano medžiagą dantų implantų gamybos procese gali panaudoti visos, šia veikla užsiimančios įmonės, tačiau tik ilgametę patirtį šioje sferoje turintys dantų implantų gamintojai moka pritaikyti teisingus gamybos metodus bei atlikti reikiamas dantų implanto paviršiaus modifikacijas. Tinkamai suformuotas dantų implanto paviršius ne tik pagerina pačio titano sukibimą su kaulu, bet ir užtikrina maksimalų dantų implantų suderinamumą su audiniais. O šie privalumai pacientui leidžia džiaugtis trumpesniu gijimo laikotarpiu bei ilgesne dantų implanto tarnavimo trukme. Taigi, nors kartais gali pasirodyti, kad tokie dantų implantai pasižymi aukštesne kaina vien todėl, kad yra pagrįsti gerai žinomu, rinkoje įsitvirtinusiu prekiniu ženklu, taip tikrai nėra. Atlikdami dantų implantaciją su „Nobel Biocare“ dantų implantais, tikrai galėsite tikėtis pačio geriausio ir ilgaamžiškiausio dantų implantacijos rezultato. Šių implantų gamintojai, ilgametės patirties dėka puikiai žino, kaip implantų gamybos procesą įgyvendinti maksimaliai efektyviai ir išvengti tam tikrų gamybos klaidų, su kuriomis neretai susiduria dantų implantų gamybos subtilybes dar tik bandantys perprasti naujokai.