Keraminių implantų revoliucija

Vis didėjant tendencijai rinktis ne metalinius implantus, 2018-ųjų rudenį Lietuvoje pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė “Nobel Biocare Holding AG” pristatė naujos kartos dviejų dalių keraminį bemetalį dantų implantą „NobelPearl”, kuris  padarė tikrą perversmą̨  keraminių implantų srityje.

“Nobel Biocare Holding AG” – dantų implantavimo pradininkė, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė. Norėdama savo pacientams pasiūlyti alternatyvą titanui, įmonė sukūrė išskirtinį produktą̨ „NobelPearl“.

„Dantų harmonija“ vyr. gydytojas Marius Bučinskas sako kad, implantai (ypač keraminiai, kurių sudėtyje neturintys metalo) užtikrina išskirtinę estetiką. Be to, keraminiai dantų implantai yra maksimaliai draugiški žmogaus organizmui.

„Pastebime, kad dantų implantų rinkos tendencijas keičia vis didėjantis pacientų noras rinktis ne metalinius implantus, todėl prioritetu tampa keraminiai implantai. Mūsų klientai pageidauja natūraliai atrodančių dantų implantų, kurie nekeltų diskomforto. Naujieji implantai leidžia įgyvendinti pacientų norus, jie sukurti taip, kad palaikytų minkštųjų audinių išvaizdą. Jų balta medžiaga ypatingai naudinga pacientams, turintiems plonos gleivinės biotipą. Taip pat šie  dantų implantai yra panašūs į natūralias dantų šaknis ir ant jų pritvirtintus vainikėlius“, – komentuoja M. Bučinskas

100% bemetalis „NobelPearl“ cirkonio implantas yra dviejų dalių danties implanto sistema, tvirtinama specialiu anglies pluoštu sustiprinto polimero varžteliu. Aukštą „Nobel Pearl“ norimos padėties tikslumą lemia ne tik dviejų dalių konstrukcija, bet ir gamybos metu frezuojamos stiprios ATZ (aliuminiu sustiprintos cirkonio oksido atramos).

5 pagrindiniai bemetalko danties implanto privalumai

„Nobel Pearl“, kaip ir kiti „Nobel Biocare“ produktai, išsiskiria puikiomis estetinėmis ir patikimo kasdieninio naudojimo savybėmis.

  1. Moksliškai įrodyta, kad cirkonio medžiaga ypatingai tinka žmonėms, turintiems plonos gleivinės biotipą.
  2. Cirkonio implantų keramika yra draugiška aplinkiniams audiniams bei praktiškai nesukelia atmetimo ar uždegimo, todėl greičiau prigyja.
  3. Implantuojant cirkonio implantus, nėra naudojamas odontologinis cementas, todėl implanto atrama, sutvirtinta anglies pluošto (arba titano) varžteliu, yra lengvai pakeičiama.
  4. Ypač patvarūs ir patikimi implantai kasdieniam maisto kramtymui.
  5. Kadangi implantui naudojamas cirkonio mineralas, nėra jokios rizikos, kad dantyje pasimatys metalas arba burnoje jausis metalo ar koks kitoks nenatūralus skonis.
Kontaktai
Darbo laikas

Darbo dienomis
8.00 – 20.00 val.

Šeštadieniais
9.00 – 14.00 val.
(Tik su išankstine rezervacija)

Send this to a friend